Не затикайте рота невдоволеним: У мережі на підтримку Ірини Геращенко започаткували флешмоб #зеленічоловічки (фотофакти)

Безпрецедентне рішення Регламентного комітету Верховної Ради, котре підтримали лише представники "Слуги народу", за те, щоб позбавити Геращенко права з'являтися в сесійній залі на найближчі п'ять засідань, викликало великий резонанс в політикумі та громадськості, зазначають Патріоти України.
Так у Мережі рішення партії влади у парламенті спровокувало флешмоб на підтримку Геращенко, люди називають її першим офіційним дисидентом з моменту зміни влади.
Учасники флешмобу #зеленічоловічкі публікують свої фото c заклеєним ротом і супроводжують пост гнівними коментарями. Суть реплік зводиться до того, що правлячій верхівці не вдасться змусити замовкнути невдоволених. «Ви не перебаніте всіх», - нагадав один з перших приєдналися до флешмобу Олександр Погребиський.

Глеб Бабич

Коваль Александр

Руся Ізвекова

Флешмоб підтримали активні блогери, учасники бойових дій, громадські активісти.

"Вам не страшно?" - російські окупанти нахабно погрожують українцям у Станиці Луганській (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 0:00

Із провокаційними питаннями найманці підходили до будівельників та журналістки. Відео скандального сюжету було опубліковано в Інтернеті і викликало велику кількість коментарів в соціальних мережах. На кадрах телевізійного сюжету видно символіку терорис...

Хіти тижня. "Последняя подлодка ВМС США - повод напрячься России", - Злий Одесит

неділя, 22 вересень 2019, 23:55

"США продолжают двигаться в направлении тотального доминирования в мировом океане и, делая ставку не только на надводный флот, значительно расширяют свой подводный потенциал", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України, і продовжує: