Не здатні компенсувати цей дефіцит: Командувач армії Британії спрогнозував важке становище на фронті для ЗСУ

Важке становище на фронті для України буде ще декілька місяців. Збройним силам України знадобиться деякий час, аби знову отримати ініціативу на полі бою у війні з Росією. Про це заявив начальник штабу оборони, командувач збройних сил Великої Британії адмірал Тоні Радакін, повідомляє The Guardian, передають Патріоти України.

З його слів, окупанти нині "мають успіхи на тактичному рівні із захопленням відносно малої території". Радакін вважає, що такий розклад сил навряд чи зміниться упродовж наступних місяців. Підготувати контрнаступ Україна може не раніше кінця літа, а найвірогідніше, наголошує британський воєначальник, ці плани доведеться відкласти до 2025-го.

Радакін наголошує, що наразі Україна зіткнулася зі скрутною ситуацією на суші через брак боєприпасів. Адже підтримка зброєю з боку США гальмується у Конгресі, а Євросоюз та Велика Британія разом не здатні компенсувати цей дефіцит.

"Я думаю, що це скрутне становище, ймовірно, триватиме принаймні протягом наступних кількох місяців", - наголосив він. Також Тоні Радакін висловив думку про те, що наразі агресорка Росія не становить серйозної військової загрози для Великої Британії чи східних членів НАТО, бо Кремль повністю залучений у війну проти України.

За його словами, для нової агресії їй потрібно "відновити свої танки та бронетехніку, свої запаси ракет великої дальності та артилерійських боєприпасів та вийти із затяжної та важкої війни". Але разом з тим Радакін зауважив: "Я не кажу, що Росія не є небезпечною".

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...

Щоб утримувати наступальний темп: Окупанти підтягують резерви на двох напрямках

середа, 29 травень 2024, 22:00

На Липецькому і Вовчанському напрямках ворог підтягує ресурси та резерви, щоб утримувати наступальний темп. Про це заявив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. За словами Синєгубова, ворог намагається просунутися вглиб терит...