"Не здатися, а припинити авантюру": На росТБ заговорили про "вигоди" від завершення війни проти України (відео)

У Росії почали відкрито обговорювати вигоди від завершення спровокованої Кремлем війни проти України. Головний аргумент зводиться до того, що у Заходу можливостей продовжувати війну більше, аніж у Росії. Про це російський політолог і експерт у галузі російсько-американських відносин Віктор Олевич відкрито заявив у прямому ефірі програми "Место встречи" на російському телебаченні. Він наголосив, що пропонує не здатися, а "припинити авантюру", передають Патріоти України.

"Що стосується можливостей Росії і Заходу, то звичайно у Заходу можливостей більше. Це ж очевидно, що виробничі можливості Заходу вищі, аніж у Росії. Також очевидно, що Захід, отримавши можливість завдавати Росії постійних безперервних збитків, від цієї можливості не відмовиться. Тим більше, що ця можливість йому обходиться дешевше, аніж Росії обходиться продовжувати у тому ж дусі", – заявив Віктор Олевич, якого в Росії називають "рекордсмен по зрадах".

Тому, на його думку, Росія повинна вийти зі спровокованого нею "військового конфлікту", перш ніж Захід завдасть нищівного удару.

"Так, у Росії є багато сил, і якщо виходити з військової точки зору, то Росія може воювати ще роками. Захід також може воювати роками. Але запас міцності у Заходу більший, аніж у Росії. І це чудово розуміють як на Заході, так і в Росії. Тому для Росії вигідно вийти з цього конфлікту до того, як Захід завдасть нищівного удару", – наголосив російський політолог.

При цьому він намагався уточнити, що пропонує "не здатися, а закінчити авантюру", але його голос потонув у незадоволеному гулі присутньої публіки.

Варто також зауважити, що інші присутні гості студії з Олевичем не погодились, звинувативши його у "літанні у хмарах". Тоді як "на землі", на їхню думку, Росія перемагає а Захід взагалі воювати не готовий.

Конаючому диктатору Білорусі прискорюють кінець: Українські депутати влаштували першу розмову Тихановської та полку імені Калиновського

середа, 7 червень 2023, 22:18

Депутатське об’єднання "За демократичну Білорусь!" у Верховній раді України організувало публічну розмову лідерки об’єднаної опозиції Білорусі Світлани Тихановської та полку імені Кастуся Каліновського, який воює у складі Збройних Сил України. . Про...

Ілон Маск поширив відео зі звинуваченнями України в підриві Каховської ГЕС

середа, 7 червень 2023, 21:56

Ексведучий Fox News Такер Карлсон, відомий своєю активною підтримкою РФ, опублікував відео, у якому звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС. Його пост розповсюдили деякі відомі люди, серед яких Ілон Маск та американський конгресмен Метт Гейтц Перши...