"Не зіганули злочинцям": Захарова вигадала екзотичну причину виселення попів УПЦ МП з Лаври

Опальна представниця міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова видала новий перл, пояснюючи виселення попів УПЦ МП з Києво-Печерської Лаври, передають Патріоти України.

На брифінгу Захарова заявила, що Московський патріархат нібито став "загрозою для київського режиму. Коментуючи причини виселення попів з Лаври, Захарова перейшла на традиційний для МЗС РФ "дипломатичний жаргон".

"Чому? Напевно, як кажуть, якщо згадувати термінологію середини 20 століття, не зіганули, не присягнули злочинцям, не відступили від того, що їм передали предки, як заповіт", - заявила опальна Захарова.

Індонезія представила свій "мирний план" для України, у МЗС відреагували

субота, 3 червень 2023, 13:49

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій "мирний план" для припинення війни в Україні - замороження бойових дій, індонезійські миротворці та референдум. Цей план політик озвучив на міжнародному саміті "Діалог Шангрі-Ла" у Сінгапурі,...

Стажувався у Москві: У Херсоні затримали посадовця ОВА, який працював на окупантів (фото)

субота, 3 червень 2023, 12:44

Служба безпеки України затримала у Херсоні чинного посадовця обласної військової адміністрації, який під час окупації міста працював на росіян та їздив на стажування до Москви, інформують Патріоти України. Як повідомляє СБУ, у період тимчасової окупаці...