
США попередили Київ про небезпеку ударів з українського боку по території Росії, особливо "вглиб" країни-агресора, оскільки це несе в собі ризики ескалації. Про це пише Reuters із посиланням на власні джерела, передають Патріоти України.
Як зазначається, побоювання у представників Вашингтона викликає використання для цього Україною озброєння, що поставляється Заходом.
"У нас є побоювання з приводу ескалації, і водночас ми не хочемо встановлювати географічні обмеження або занадто пов'язувати їм (Україні, - ред.) руки у використанні того, що ми їм даємо", - розповів один зі співрозмовників.
Інше джерело зазначило, що у США і України є взаємне розуміння того, якою мірою Київ може використовувати поставляється йому озброєння. "До теперішнього моменту у нас є спільне розуміння кордонів", - підкреслив він.
Раніше подібні побоювання озвучив радник глави ОП Олексій Арестович. За його словами, Захід не поспішає передавати Україні далекобійне озброєння, щоб тим самим "не злити Путіна".
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...
Україна розробляє нову систему для морських безпілотників, яка дозволить не знищувати, а затримувати та конфіскувати підсанкційні судна в Чорному морі. Про це заявив командир підрозділу ГУР МО з позивним "Дев'ятий" в інтерв'ю Business Insider, передают...