
США попередили Київ про небезпеку ударів з українського боку по території Росії, особливо "вглиб" країни-агресора, оскільки це несе в собі ризики ескалації. Про це пише Reuters із посиланням на власні джерела, передають Патріоти України.
Як зазначається, побоювання у представників Вашингтона викликає використання для цього Україною озброєння, що поставляється Заходом.
"У нас є побоювання з приводу ескалації, і водночас ми не хочемо встановлювати географічні обмеження або занадто пов'язувати їм (Україні, - ред.) руки у використанні того, що ми їм даємо", - розповів один зі співрозмовників.
Інше джерело зазначило, що у США і України є взаємне розуміння того, якою мірою Київ може використовувати поставляється йому озброєння. "До теперішнього моменту у нас є спільне розуміння кордонів", - підкреслив він.
Раніше подібні побоювання озвучив радник глави ОП Олексій Арестович. За його словами, Захід не поспішає передавати Україні далекобійне озброєння, щоб тим самим "не злити Путіна".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...