Не зможуть відвідати Мавзолей Леніна та "Лебедине озеро" у Великому театрі: Москва розширила список силовиків та чиновників Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до "найбажанішої країни світу"

У Путіна оголосили розширення списку представників країн та інститутів Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство закордонних справ РФ.

До списку потрапили керівники «особливих європейських ПВК, що діють у різних регіонах світу», представники силових структур, органів законодавчої та виконавчої влади ряду країн-членів ЄС.

"Російська сторона, керуючись принципом взаємності та паритетності, прийняла рішення про розширення списку представників країн-членів та інститутів ЄС, яким заборонено в'їзд на територію Російської Федерації", - заявили в МЗС.

У Росії вважають, що ці люди відповідальні за просування«антиросійської політики та насадження заходів, що утискають законні права російськомовних жителів та ЗМІ».

13 грудня Євросоюз затвердив санкції проти російських найманців із групи ЧВК Вагнера.

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...

"Це планувалося після захоплення Києва": Данілов розповів як Тупицький та судді мали легітимізувати Януковича

четвер, 26 травень 2022, 20:35

На початку повномасштабного вторнення Росії була інформація, що Віктора Януковича привезли в Білорусь, щоб потім, у захопленому Києві, оголосити "президентом України". Це справді доведений факт. У цій схемі мали брати участь судді, зокрема одіозний Оле...