"Не знаю. Або занадто низькі розумові здібності новообраних, або вони - не громадяни, або вони - продажні", - Кондратюк про головну проблему влади в Україні

Україна в геополітичному вимірі має рухатися подалі від країни-агресора Росії, не оглядаючись на схід. Однак нинішня влада в цьому питанні все ще "тупцює на місці", бо політики або нерозумні, або продажні. Про це заявив український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк, передають Патріоти України.

В інтерв’ю "УП" він, зокрема, прокоментував падіння рейтингу президента Володимира Зеленського, однією з причин якого експерти називають нечітке позиціонування його та команди у питаннях геополітики. "Вони поки що і вашим, і нашим – така хитра одеська позиція, яка вже не вперше використовується в українському політикумі", – переконаний шоумен.

Він додав, що таку ж позицію першим озвучив другий президент Леонід Кучма, який, за його словами, теж двічі вчинив не послідовно. Зокрема, спершу озвучив, а потім написав книжку "Україна – не Росія".

"Тобто, так не можна. В 14-му році в березні відбулася анексія Криму, відбулася для всіх людей в цій країні, хто при тямі, абсолютно однозначна картина про "дружній народ". Ну просто уже зрозуміліше не буває! І що?" – риторично зазначив Кондратюк.

Він переконаний, що геополітика після 2014-го року для України повинна бути дуже простою: "тікати від Росії подалі. І назавжди!" Водночас нині, серед іншого й у діях влади, чомусь відбувається "тупцювання на місці", а іноді – навіть відкат назад порівняно з попередніми п’ятьма роками.

"Не знаю. Або занадто низькі розумові здібності новообраних, або вони – не громадяни, або вони – продажні. Це банальні речі ж я говорю! Чи ні? Вперед для України – не може бути на схід. На сході переду немає", – підсумував Кондратюк.

Хіти тижня. "Диверсант РФ признал то, что боятся сказать Сивохо и Лена Бондаренко": Казанський відреагував на слова Гіркіна про російських військових

субота, 5 грудень 2020, 4:00

Ігор Стрєлков визнав, що бойовики "Л/ДНР" на Донбасі є лише ширмою для військ Росії. Екс-ватажок бойовиків "ДНР", полковник ФСБ РФ в запасі Ігор Стрєлков (Гіркін) відкрито визнав, що ніякого "внутрішнього конфлікту" на сході України не існує. Слова Стр...

З архіву ПУ. Закидали камінням: Російським військовим влаштували "теплий" прийом у Сирії (фото, відео)

субота, 5 грудень 2020, 3:00

Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. Місцеві жителі заблокували маршрут проїзду колони військових і кидали в їх транспорт камінням. За деякими джерелами, турецька частина патруля застосувала сль...