
Начальник штабу бригади НГУ "Азов" підполковник Богдан Кротевич розкритикував вище військове командування та українських депутатів через низькі зарплати курсантів-військовослужбовців. Своєю думкою офіцер поділився у Telegram, передають Патріоти України.
Він заявив, що дізнався про те, що Бєлгородська область Росії виплачуватиме 31 тисячу доларів підйомних тим, хто підпише контракт із ЗС РФ. Крім того, він заявив, що російські військовополонені в Україні отримують 1500 грн зарплати, тоді як українські курсанти-військовослужбовці — від 620 до 790 грн.
"Уже не знаю, як можна продовжувати так низько і безпринципно плювати на своє населення і військовослужбовців, які фактично дають усім українцям право на існування. Щоразу, коли я впевнений, що нічого в цьому світі мене більше не здивує — або політики, або вище військове керівництво просто ніби каже "холд май бір" (з англійської "потримай моє пиво", — ред.), і плює в обличчя всім військовим в першу чергу", — написав він.
За його словами, немає тих, хто серйозно бореться за розв'язування проблеми з відповідальністю вищого військового керівництва, а також тих, хто глобально береться за боротьбу захисту інтересів і престижу курсантів-військовослужбовців.
"Так, є невеликі групи самих курсантів, які борються самі за себе, зокрема й окремі військовослужбовці, однак ресурсів (зокрема медійного) їм не вистачає", — зазначив Кротевич. Також він закликав усіх, хто готовий розв'язати проблему з курсантами, написати йому в "особисті повідомлення".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....