Незважаючи на потуги з Москви: Шикарна яхта Медведчука "Royal Romance" перейшла під синьо-жовтий прапор. В АРМА пояснили значення прецеденту для України

Яхта Royal Romance

92-метрова яхта "Royal Romance" набула статусу українського судна. Це означає національну приналежність судна, на яке поширюється юрисдикція України.

Заарештована яхта "Royal Romance", яка належала проросійському політику Віктору Медведчуку, отримала свідоцтво про право плавання під державним прапором України, відповідні зміни вже внесено до Міжнародної морської організації. Про це повідомила пресслужба Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

"Це історичний момент для нашої країни. Перший в історії України заарештований актив, що знаходиться за кордоном, отримав державну реєстрацію в Україні", — заявив Євген Ігнатенко, голова Служби морського і внутрішнього водного транспорту та судноплавства України.

За його словами, це сприятиме подальшому продажу заарештованої яхти та надходженню коштів її продажу до державного бюджету України.

Ігнатенко також зазначив, що відповідні зміни до Міжнародної морської організації (ІМО) щодо яхти "Royal Romance" уже внесено.

Яхта Медведчука. Фото: Yacht Charter Fleet

У 2020 році стало відомо, що Медведчук задекларував офшорну компанію Fregata Marine Ltd, якій належить яхта "Royal Romance" на свою дружину Оксану Марченко.

Нагадаємо, сама Оксана Марченко, як писав Фокус, живе в Росії і готується стати обличчям пропагандистської кампанії проти України. З чуток, Марченко часто відпочиває на Кіпрі і завела роман з охоронцем з оточення Володимира Путіна.

Сам Віктор Медведчук став власником нової яхти. Не такої розкішної, як "Royal Romance". Його нова іграшка коштує близько 10 мільйонів доларів.

Ворог прагнув але не досяг: Росіяни планували оточити Харків - The Economist

вівторок, 21 травень 2024, 3:25

Початок наступальної операція перенесли на тиждень раніше. Хоча не факт, що до визначених планом 15-16 травня для такого роду удару у росіян все було б готове. Росіяни під час травневого наступу планували частково оточити Харків . Росіяни планували ча...

У Росії проблеми через дефіцит робочої сили: Розвідка Британії вказала на важливий момент

вівторок, 21 травень 2024, 2:35

Росія відчуває дефіцит робочої сили, який стає значною проблемою в деяких секторах. Про це, як пише "Європейська правда", йдеться у щоденному огляді Міноборони Британії про російсько-українську війну. Британські оглядачі наводять оцінку російського ви...