Розтоптано нещодавне революційне минуле головного вишу країни: Студенти університету ім. Шевченка вимагають відставки ректора через з’їзд партії "Слуга народу" в альма-матері

Зеленський обрав не те місце для своїх політичних посиденьок та партійної агітації, вважає пасіонарна молодь

Після того, як партія «Слуга народу“ провела свій з’їзд у будівлі Київського національного університету імені Тараса Шевченка Студентський парламент вузу зажадав відставки ректора Леоніда Губерського. Про це повідомляє на сторінці в Facebook Червоний Губер, зазначають Патріоти України.

“Го” Червоний Губер ” вже направила запит Губерському з проханням надати офіційну позицію і доступ до документів на підставі яких відбулися сьогоднішні збори», – сказано в повідомленні.

Губерський у свою чергу став стверджувати, що якісь недоброзичливці вже рік як намагаються не допустити його на новий термін.

Активісти дані твердження називають “напрацьованими методичками”.

«Це смішно і зайвий раз доводить, що Леонід Васильович втратив почуття реальності. Цим же можна пояснити спеціальне затягування зняття з Лукашенка статусу Почесного доктора КНУ”, – зазначають вони.

Студенти додали, що славне ім’я КНУ ганьбить саме ректор, порушуючи закони та статути вишу.

Активісти констатували, організація заходу була таємно узгоджена Губерським без згоди проректорів або деканів.

“Якщо КНУ хоче зберегти власну особу і довести, що він є ВУЗом європейського рівня, Леонід Васильович повинен вже завтра бути відсторонений від виконання обов’язків ректора університету за порушення Статуту КНУ і Закону України», – заявив Студентський парламент.

Міністерство освіти і науки України ще 16 вересня виступило із заявою про те, що в закладах освіти політична агітація неприпустима. Міністерство також звернулося з відповідним письмом до обласних державних адміністрацій, установ професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Як передає “Інтерфакс-Україна«, в даний час біля будівлі університету проходить акція»Освіта без політики”. У ній беруть участь приблизно 50 осіб. В руках у них плакати з написами « “червоний-колір сорому” « “університет не місце для зборів політичних партій«,» ні зеленому КНУ«,» Шева не Зелений«,” Верховенство права?”, “Студенти мовчати не будуть”. Вимоги-відставка ректора, реакція на подію, надання документів, на підставі яких відбувся захід, гарантія відсутності переслідувань активістів.

Хіти тижня. Ердоган "мочить у сортирі" путінські війська в Карабасі (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 4:00

Турки пошматували путінських "відпускників", знищивши хвалену С-300. Про це йдеться в сюжеті Om TV, передають Патріоти України.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...