Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія звинуватив прем'єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі в поширенні фейків. Про це він сказав у зверненні, яке розміщене в Telegram з приводу звинувачень, що Арахамія нібито блокував надання Грузії статусу кандидата на членство в ЄС, передають Патріоти України.
"Зовсім недавно на засіданні ПАРЄ він (Гарібашвілі - ред.) заявив про те, що нібито Арахамія їздив до Європи та США і відмовляв брати Грузію в кандидати на членство в Євросоюзі. По-перше, в Європі Арахамія не був. По-друге, в США Арахамія конкретно займався тим, що обґрунтовував концепцію про те, що пан Іванішвілі (екс-прем'єр Грузії Бідзіна Іванішвілі - ред.) є олігархом проросійського плану, який має маріонетковий уряд і по суті підставляє звичайний грузинський народ, який хоче в Європу", – сказав Арахамія.
"Глава фракції "Слуга народу" повідомив, що влада України "допомагатиме максимально Грузії стати членом Європейського Союзу". "І не звертайте, будь ласка, уваги на відверті вкидання і фейки грузинського уряду, зокрема, прем'єр-міністра, який поширює недостовірну інформацію просто на замовлення одного олігарха", - сказав Арахамія.
Він підкреслив, що народ Грузії підтримує Україну і його представники воюють на боці нашої країни. Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 28 лютого підписав заявку на членство України в ЄС.
Також статус кандидатів на вступ до Євросоюзу захотіли отримати Молдова і Грузія. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн 17 червня сказала, що ЄК рекомендувала Єврораді надати нашій країні статус кандидата на вступ до Євросоюзу. Рішення Євроради про надання українській державі статусу кандидата на членство в об'єднання держав очікується 23-24 червня.
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський впевнений, що навіть за відсутності допомоги від США Україна спроможна тримати оборону до кінця цього року. До того ж європейська підтримка буде продовжуватись. Про це він заявив в інтерв'ю CNN, п...
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...