Не звільнення територій: Український штурмовик назвав головне завдання цього етапу війни

Головне завдання Збройних сил України у війні - це зробити небоєздатною російську армію. Таку думку у проєкті "Мосейчук+" висловив командир першого штурмового батальйону третьої ОШБР ЗСУ Петро Горбатенко "Ролло", передають Патріоти України.

"Головне завдання війни - не стільки звільнення територій, скільки знищення особового складу, техніки та вогневих засобів противника. Ми територію можемо не звільнити, ми можемо зробити небоєздатною російську армію, і потім територія сама звільниться. Пам'ятаємо, що у Першій світовій війні Німеччина програла, знаходячись на чужій території", - вважає він.

На його думку, щоб деокупувати Донбас із меншими втратами, потрібно його не штурмувати, а взяти в кільце. "Регіон Донбасу - це міська агломерація забудов. У всіх попередніх конфліктах його намагались не стільки штурмувати, скільки обходити, і потім вже переходити до зачистки. Питання, наскільки буде вдало витрачати ресурс на бої на цьому клаптику, ніж провести маневр з його оточення - в тому числі коридор між Маріуполем і Донецьком, орієнтовно Волноваха, і через Харків-Луганськ обійти.

Я думаю, краще було б зробити так. Але є проблема з застосуванням техніки, і ця проблема називається БПЛА різного характеру дій. І ми переходимо ближче до Першої світової, там, де в основному все відбувається "на нозі", - сказав Горбатенко.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...