
У Києві на території заводу "Атек" почався вишкіл на якому охочих учать поводитися зі зброєю та виживати під час можливої широкомасштабної війни з Росією.
Заняття з тактики, парамедицини і тренування на смузі перешкод – проводять інструктори з бойовим досвідом. Розповідають і показують людям, як користуватися автоматами і обирати правильні позиції для ведення вогню, зазначають Патріоти України.
Вишкіл був організований за ініціативи Громадського штабу оборони та Національного Корпусу.
Учора в столиці проводили тренінг для жінок. Їх учили виживати під час можливої великої війни з Росією. Інструктор Віктор Краєвський показував прийоми по самообороні. Також присутнім розповідали, які речі має містити тривожна валізка та як виживати у будинку, коли там будуть відключеними усі комунікації.
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...
Військовий аналітик Франц-Штефан Гаді вважає, що Україна може здійснити нову спробу завдати удару по Кримському мосту в рамках кампанії зі збільшення логістичних витрат Росії. Таку думку він висловив в інтерв'ю німецькому виданню Der Spiegel,передають ...