
У Києві на території заводу "Атек" почався вишкіл на якому охочих учать поводитися зі зброєю та виживати під час можливої широкомасштабної війни з Росією.
Заняття з тактики, парамедицини і тренування на смузі перешкод – проводять інструктори з бойовим досвідом. Розповідають і показують людям, як користуватися автоматами і обирати правильні позиції для ведення вогню, зазначають Патріоти України.
Вишкіл був організований за ініціативи Громадського штабу оборони та Національного Корпусу.
Учора в столиці проводили тренінг для жінок. Їх учили виживати під час можливої великої війни з Росією. Інструктор Віктор Краєвський показував прийоми по самообороні. Також присутнім розповідали, які речі має містити тривожна валізка та як виживати у будинку, коли там будуть відключеними усі комунікації.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...