
У Києві на території заводу "Атек" почався вишкіл на якому охочих учать поводитися зі зброєю та виживати під час можливої широкомасштабної війни з Росією.
Заняття з тактики, парамедицини і тренування на смузі перешкод – проводять інструктори з бойовим досвідом. Розповідають і показують людям, як користуватися автоматами і обирати правильні позиції для ведення вогню, зазначають Патріоти України.
Вишкіл був організований за ініціативи Громадського штабу оборони та Національного Корпусу.
Учора в столиці проводили тренінг для жінок. Їх учили виживати під час можливої великої війни з Росією. Інструктор Віктор Краєвський показував прийоми по самообороні. Також присутнім розповідали, які речі має містити тривожна валізка та як виживати у будинку, коли там будуть відключеними усі комунікації.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...