
У Києві на території заводу "Атек" почався вишкіл на якому охочих учать поводитися зі зброєю та виживати під час можливої широкомасштабної війни з Росією.
Заняття з тактики, парамедицини і тренування на смузі перешкод – проводять інструктори з бойовим досвідом. Розповідають і показують людям, як користуватися автоматами і обирати правильні позиції для ведення вогню, зазначають Патріоти України.
Вишкіл був організований за ініціативи Громадського штабу оборони та Національного Корпусу.
Учора в столиці проводили тренінг для жінок. Їх учили виживати під час можливої великої війни з Росією. Інструктор Віктор Краєвський показував прийоми по самообороні. Також присутнім розповідали, які речі має містити тривожна валізка та як виживати у будинку, коли там будуть відключеними усі комунікації.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...