
Виключений з фракції "Слуга народу" після корупційного скандалу народний депутат Олександр Юрченко, який нещодавно вийшов з СІЗО, заявив, що грошову заставу за нього у розмірі 3,1 млн гривень внесли "небайдужі до екології люди". Про це він розповів журналістам біля будівлі Верховної Ради, у вівторок, 29 вересня, передають Патріоти України.
За словами Юрченка, люди, які внесли за нього грошову заставу, небайдужі у правовій системі в Україні і переймаються питаннями екології у Київській області. "Це просто люди, які стурбовані проблемами полігонів. Вони внесли заставу, щоб "законодавство, яке ми зараз розробляємо, змогло б врегулювати поводження з побутовими відходами" заради навколишнього середовища", - сказав скандальний депутат, відповідаючи на запитання журналістки.
Нагадаємо, нардепа Юрченка підозрюють у вимаганні і отриманні разом з неофіційним помічником Іваном Фіщенком хабара.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...