Небезпека є: Секретар РНБО заявив про посилення сепаратистських настроїв на півдні України

Росія перед виборами "будує систему розповсюдження свого сепаратистського настрою" на півдні України. Йдеться про Миколаївську, Херсонську та Одеську області Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1, передають Патріоти України.

Він переконаний, що місцева влада повинна брати безпосередню участь у боротьбі з російською пропагандою та мати для цього всі необхідні інструменти.

"Мені на прес-конференції одна дівчина поставила питання стосовно розгортання російської мережі в Миколаєві. Мер міста каже: "Я ні на що впливати не можу". Знаєте, це настільки дивна позиція" - обурюється Данілов.

Секретар РНБО наголосив, що "всі мають розуміти, що сьогодні в сучасному світі відбувається, від депутата сільської, селищної, міської ради до мера такого міста як Миколаїв".

"Друзі, схаменіться! Росія - країна-агресор. Будь-яка людина, яка починає тут розгортати і впливати на вибори... Ми маємо з корінням все це припиняти", - продовжив посадовець. Данілов розповів, що від 1994 року спостерігав за російським впливом в рідному Луганську.

"Вони, як хижаки, почали розповзатися скрізь. Чим закінчилося? Закінчилося тим, що РФ з Ростовської області почала війну. "Градами" лупила по українській території. А зараз хтось каже про "конфлікт". Про який "конфлікт" ви кажете, представники РФ? Це війна з РФ, яка зсередини підтримується людьми, для яких Путін до цього часу є тим, чим він для них є", – сказав Данілов.

"Трохи жаль тупих орків, яких покинули": Кім повідомив, що увесь керівний склад окупантів втікає за Дніпро

субота, 13 серпень 2022, 17:44

Російське командування терміново переміщується на лівобережну частину Херсонської області. Така масова "евакуація" керівного складу російської армії розпочалася після виведення Збройними Силами України усіх мостів через Дніпро, завдяки яким російському...

Небезпечна ситуація: Експерт оцінив, як війська з Сирії вплинуть на війну в Україні

субота, 13 серпень 2022, 17:26

Росія стягує свої війська і військову техніку з Сирії для відправки на війну. Це створює небезпечну ситуацію для України. Про це військовий експерт Петро Черник розповів в ефірі національного телемарафону, передають Патріоти України. За його словами, ц...