"Небезпека наростає": У Росії заговорили про розвал держави. Інгушетія з занепалої "тюрми народів" хоче в Грузію, вільну та успішну

У Росії спостерігається небезпечна для існуючого режиму тенденція: протести в регіонах з того чи іншого приводу спалахують все частіше, а грошей на підкуп місцевої еліти у Кремля все менше. Небезпека розвалу Російської Федерації наростає. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін, повідомляють Патріоти України.

У контексті останніх подій в Інгушетії, де виник рух за вихід республіки зі складу РФ і приєднання до Грузії, він визнав: "Протести спалахують в різних регіонах, грошей у Кремля на це все менше, силових ресурсів також менше".

"Що стосується того, що в середньостроковій або далекій перспективі матиме місце зміна кордонів Російської Федерації, то я це, звичайно, припускаю. Це один з можливих варіантів. Інша справа, що, мені здається, він не найбільш імовірний", - сказав політолог.

За його оцінками, "найближчим часом ми просто перебуватимемо в ситуації з деградуючими соціальними інститутами, інститутами того ж територіального менеджменту".

Орєшкін не вірить в те, що РФ розпадеться найближчим часом. "Це триватиме дуже довго. Говорити про те, що зараз Росія розпадеться, як розпався Радянський Союз – мені здається, це передчасно, це wishful thinking. Ті, кому не подобається Путін, поспішають про це говорити", - зауважив він.

У той же час політолог визнав: небезпека розвалу РФ дійсно існує. "З моєї точки зору, вона, скоріше, наростає, ніж слабшає. Інше питання – як довго це може тривати", - резюмував він.

Джерело: Обозреватель

Тут їм треба просто не заважати: "Навчання" Росії по Кримському мосту призвели... до масової ДТП

неділя, 3 липень 2022, 23:50

Російські окупанти провели на Кримському мосту "навчання" своїх військовиків. Як наслідок, там трапилася масштабна ДТП і рух був певний час перекритий. Ця подія сталася ще 1 липня, проте остаточну версію розвитку подій пропагандисти Кремля оприлюднили ...

Під час ракетного обстрілу селища Сергіївка на Одещині загинула суддя зі Слов’янська та її матір (фото)

неділя, 3 липень 2022, 23:40

В Одеській області під час ракетного обстрілу 1 липня селища Сергіївка загинула суддя Слов'янського міськрайонного суду Донецької області Ольга Ільяшевич та її матір. Про це повідомили у Донецькому апеляційному суді, передають Патріоти України. "1 липн...