
Окупована росіянами Запорізька АЕС в місті Енергодар знову підключена до української енергомережі після тимчасового блекауту, проте на станції зберігається велика небезпека через присутність окупантів, зазначають Патріоти України.
Як повідомив президент НАЕК "Енергоатом" Петро Котін в ефірі телемарафону, в той час, коли станція кілька днів була відрізана від енергопостачання, в роботу включалися дизельні генератори. "Зараз живлення відновлено на станції і вона живиться від двох ліній: одна - 750 кВ, інша, резервна лінія - 330 кВ", - сказав він.
За словами Котіна, на станції зберігається дуже велика небезпека через присутність російських військових. "Їхня кількість там то збільшується, то зменшується. За останньою інформацією там знаходиться близько 700 військових осіб. Фактично там є і вибухівка і зброя. Є всі інші речовини, які не потрібні на цьому об’єкті. Станція замінована", - пояснив керівник компанії
Він також додав, що окупанти продовжують мінувати, як важливе так і неважливе для роботи станції обладнання."Вони мінують все, якщо вважають, що з тієї сторони може бути напад. На дахах деяких енергоблоків були розміщені кулеметні гнізда", - додав він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...