Європейські чиновники занепокоєні відсутністю прозорості мирного плану США для України, якщо він узагалі існує, та угодою, яку американський лідер Дональд Трамп може укласти з російським диктатором Володимиром Путіним. Про це пише французька газета Le Monde, підбиваючи підсумок Мюнхенської конференції з безпеки, яка «стала свідком розриву трансатлантичних відносин», передають Патріоти України.
Видання зазначає, що сотні представників дипломатичної та військової еліти Європи залишали Мюнхен 16 лютого «з відчуттям, що вони пережили три дні, які приголомшили весь світ».
Або принаймні їхній світ — надійних трансатлантичних відносин, які були основою міжнародної системи з часів Другої світової війни і які раптово виявилися роздробленими, пише Le Monde.
У публікації також зазначається, що європейців, зокрема, непокоїть відсутність ясності американського плану для України, «якщо він взагалі існує». Так, ані українці, ані європейці не запрошені до Саудівської Аравії, де відбудеться зустріч американської та російської делегацій, але, як зазначається в статті, ідея саміту президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна набуває форми.«Раптово можливість того, що Дональд Трамп приєднається до Володимира Путіна і голови КНР Сі Цзіньпіна 9 травня на Красній площі в Москві, перестала здаватися фантастикою», — йдеться в публікації.
Президент США навіть висунув ідею реінтеграції Росії до G7, з якої її було виключено 2014 року після анексії Криму. Європейці, стурбовані прискоренням і відсутністю прозорості американського плану для України, порівнюють методи команди Трампа з військовою тактикою — «затоплення території», «замітання слідів», «килимові бомбардування».
Європейці стурбовані «угодою», яку Трамп готовий укласти з Путіним. «Припинення вогню — це не мир», — повторювали в Мюнхені європейські лідери, чимало з яких відмовляються довіряти російському президенту. Для них небезпека очевидна: якщо кошти для забезпечення «справедливого і міцного миру» не будуть гарантовані, Володимир Путін знову нападе на Україну, щойно матиме нагоду", — зазначають журналісти, додаючи, що і на цьому він не зупиниться.
Підтримка війни проти України серед жителів Росії залишається на максимумі. Думки про пропозицію адміністрації президента США Дональда Трампа укласти 30-денне перемир'я розділилися, передають Патріоти України з посиланням на з посиланням на дані незале...
У США Конгресвумен Мікі Шерріл ініціювала законопроєкт, що вимагає тестування на наркотики для Ілона Маска та працівників DOGE. Про це повідомило видання Axios, передають Патріоти України. У своєму виступі Шерріл згадала звіт WSJ за 2024 рік, де Маска ...