Небіжчик привітав медиків з професійним святом: У ЗМІ сум'яття через смерть та життя туркменбаши

Гурбангули Бердимухамедов не з'являвся на публіці з 5 липня.

У неділю, 21 липня, директор Центру моніторингу євразійських проблем, політолог Аслан Рубаєв приніс вибачення за те, що повідомив про смерть президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова. Раніше ряд російських ЗМІ поширили інформацію про смерть Бердимухамедова. При цьому вони послалися на Рубаєва, зазначають Патріоти України.

Політолог, в свою чергу, вказував на джерела в Ашхабаді. Він заявляв, що це бізнесмени, яким повідомили про смерть президента люди зі спецслужб. Після того, як посольство Туркменістану в Росії назвало чутки про смерть президента Бердимухамедова «абсолютною брехнею», Рубаєв написав у своєму Facebook, що інформація про смерть не підтвердилася. Він пояснив, що раніше отримані відомості виявилися спростовані тим же джерелом. «Приношу свої вибачення рідним і близьким президента, а також всім громадянам Туркменістану», - підкреслив Рубаєв.

Тим часом в Туркменістані було опубліковано офіційне привітання медичним працівникам з професійним святом. Воно було підписане президентом республіки і датоване 21 липня. Незважаючи на це, немає ніяких офіційних відомостей про те, де знаходиться голова держави, крім того, що він з 15 липня взяв відпустку. Мабуть це і послужило приводом для чуток. Бердимухамедов не з'являвся на публіці з 5 липня. Він навіть пропустив зустріч з верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федерікою Могеріні, яка прилітала з візитом до Ашхабада.
І ось тільки тепер, але знову неофіційно, в столиці Туркменістану заговорили про те, що президент відправився в Німеччину, де вже 10 днів у важкому стані знаходиться його мати Огулабат Бердимухамедова. Відомо, що два місяці тому в Ашхабад терміново прилітала бригада медиків з Туреччини. Мабуть, вже тоді мати президента відчувала себе погано.

Хіти тижня. "Закончится в Киеве!": Російський пропаган**н висунув нахабний ультимутум Україні (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 3:00

Якщо Україна не хоче втратити свої території аж до Києва, то нібито зобов'язана переглянути Мінські домовленості й перетворитися на конфедерацію з особливим статусом терористичних "Л/ДНР". Таку нахабну вимогу озвучив одіозний російський пропагандист Се...