Небо буде закрито на 90-95%: Маломуж розповів про потужну систему ППО для України

Україна може отримати аналог ізраїльської системи Купол. Про це в інтерв'ю "Главреду" заявив колишній голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж, передають Патріоти України.

За його словами, Україні можуть передати цілий дивізіон ЗРК Patriot, який здатний закрити великі площі. "Навіть одна система Patriot перекриває небо на 160 км, а три системи перекриють його по всьому периметру кордону, звідки запускаються ракети і безпілотники. Patriot, як правило, застосовується проти балістичних ракет, тому що ця система здатна виявляти ці ракети заздалегідь, тобто ще на території Росії або на окупованих територіях, і по траєкторії їх збивати. Це дуже ефективна система", - зазначив Маломуж.

Разом з тим, Україні додатково будуть поставлені системи NASAMS, які передадуть США, а також їх закупить для України і Канада. Крім того, додадуться деякі європейські країни, які передадуть ще одну-дві батареї.

"Таким чином, у нас з'явиться потужна ешелонована система ППО, яка буде закривати небо не на 80%, а на 90-95%. Фактично вона буде, як ізраїльська система Купол, але набагато більшого масштабу, ніж в ізраїльтян, тому що площа Ізраїлю набагато менша, ніж України, менше загрози, менше запускається ракет", - пояснив Маломуж.

"Узгодили з Сі Цзіньпіном": Жданов розкрив задум Путіна і Лукашенка з ядерною зброєю в Білорусі

середа, 29 березень 2023, 14:55

Російський і білоруський диктатори Володимир Путін і Олександр Лукашенко погодили з Сі Цзіньпіном розміщення ядерної зброї на території Білорусі, впевнений полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов. В інтерв'ю "Главреду" він зазначив, що Путін п...

Пригожин терміново кидає елітних бійців під Авдіївку: Експерт пояснив, що це означає

середа, 29 березень 2023, 14:47

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин вирішив перекинути "еліту" свого злочинного угруповання на Авдіївський напрямок. Військовий оглядач Олександр Коваленко трактує таке рішення Пригожина як політичним, передають Патріоти України. Коваленко зауважує, що...