Недофюрер в істериці від стандартів незалежних ЗМІ: Путін розкритикував журналіста NBC

Президент Росії Володимир Путін в ході інтерв'ю американському телеканалу NBC заявив, що журналіст Кир Сіммонс перебиває його і не дає сказати, якщо відповіді лідера РФ не подобаються. Розшифровку інтерв'ю Путіна американському каналу оприлюднили на сайті Кремля у понеділок, 14 червня, передають Патріоти України.

Під час бесіди мова, зокрема, зайшла про те, що в Росії деяким представникам опозиції і журналістів привласнюють статус іноземних агентів. У свою чергу Путін нагадав, що закон про іноземних агентів був прийнятий в США ще у 30-ті роки, він набагато більш жорсткий, ніж у Росії.
"Але, пане президенте, просто в Америці ми називаємо те, що Ви зараз робите, "а самі-то ви що, на себе подивіться" - ось так кажуть в Америці. Пряме питання поставлю, відверте", - сказав журналіст NBC.
Після цього Путін заявив, що Кир Сіммонс його перебиває і не дає висловити свою думку до кінця. "Дайте мені відповісти, Ви ж мені поставили питання. Вам не подобається моя відповідь, і Ви мене відразу перериваєте. Це некоректно", - сказав президент РФ.
Далі журналіст ставив навідні питання, після чого Путін заявив, що журналіст затикає йому рота. "Ні. Якщо Ви наберетеся терпіння і дасте мені сказати до кінця те, що я хочу сказати, Вам все стане ясно. Але Вам не подобається моя відповідь, Ви не хочете, щоб мою відповідь чули Ваші глядачі, ось в чому проблема. Ви затикаєте мені рота. Хіба це свобода вираження власної думки? Або це свобода вираження власної думки по-американськи?" - сказав президент Росії.

Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

середа, 4 серпень 2021, 11:45

Білорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України. З початку серпня в Білорусь почали літати...

Хіти тижня. Андрій Первозваний, Аскольдове хрещення, княгиня Ольга: Предстоятель ПЦУ Епіфаній розвінчав міф про дату хрещення Русі як 988 рік

середа, 4 серпень 2021, 5:00

Християнство в Київську Русь приніс не Володимир Великий. На українських землях проповідував ще апостол Андрій Первозваний. Міфи про хрещення Київської Руси розвінчав Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній. Текст про те, звідки ж ...