
Росія дійсно виводить свої "миротворчі сили" із території Нагірного Карабаху, яка повернулась під контроль Азербайджану. Про це сказав речник Кремля Дмитрій Пєсков на брифінгу, повідомив Інтерфакс у середу, 17 квітня.
Зокрема, його попросили прокоментувати інформацію азербайджанських ЗМІ про початок виведення російського контингенту.
"Так, це справді так", – коротко сказав Пєсков і відмовився від подальших коментарів.
У свою чергу міністерство закордонних справ Росії взагалі не коментує ситуацію з виведенням російського "миротворчого контингенту" з Нагірного Карабаху, повідомив ТАРС. Відомство Сергія Лаврова рекомендує звертатися із запитами до Міноборони РФ.
Україна продовжує системно завдавати ударів по логістичній інфраструктурі Росії в районі Керченської протоки, намагаючись ізолювати окупований Крим від основних маршрутів постачання, передають Патріоти України з посиланням на Інститут вивчення війни (...
Масований наліт українських далекобійних дронів-камікадзе по території Росії показує, що Кремль зіштовхується з тією ж проблемою, яку досі не може розв'язати Україна. Це стосується переважно нестачі боєкомплекту до засобів ППО. передають Патріоти Украї...