Недоімперія біситься: Російський бойовий літак кілька разів заходив на бойовий курс над українським "Айлендом"

На провокації екіпаж “Айленда” не відповідав, а після проведення чергових маневрів помітив задимлення на російському катері.

У Чорному морі російський військовий літак кілька разів заходив на бойовий курс над українським патрульним катером «Старобільськ». Про це йдеться в сюжеті Телерадіостудії Бриз МО України, передають Патріоти України.

Днями «Старобільськ» здійснив вихід в море, виконавши низку навчально-бойових завдань. Зокрема одним із них було виконання артилерійських стрільб з основного калібру катеру – автоматичної корабельної артилерійської системи М110.

По закінченню навчально-бойових вправ моряки отримали завдання на супроводження українського розвідувального корабля «Переяслав».

Підійшовжи ближче, українські моряки виявили (і вже не вперше) російські військові кораблі в районі окупованих газових родовищ – це патрульний катер ФСБ РФ «Изумруд» та ракетний катер ЧФ «Ивановец», а також російський військовий літак, який декілька разів заходив на бойовий курс над українським катером.

Зазначається, що на провокації екіпаж “Айленда” не відповідав, а після проведення чергових маневрів помітив задимлення на російському катері, який постійно перебував у зоні візуальної видимості. Після побаченого екіпаж «Старобільська» вийшов на зв’язок з російським катером, аби дізнатись чи потрібна їм допомога. Але відповідь була очевидною: “Все штатно – спасибо”.

"Украина не в состоянии вести современную войну. Армия хуже в 10 раз, чем в 1990-е... Все установки могут быть расстреляны без захода на Украину", - Зюганав закликав 23 квітня визнати "ЛДНР"

середа, 21 квітень 2021, 19:48

Керівництво Росії має офіційно заявити про те, що захищатиме своїх співвітчизників на Донбасі усіма засобами, включаючи військові, сказав лідер КПРФ Геннадій Зюганов в інтерв'ю Telegram-каналу «Радіоточка НСН» , зазначають Патріоти України. «Я бы давно...

Співає ту саму пісню, що і Гіркін?: Симоньян назвала міста України, які "потрібно захопити" першими (відео)

середа, 21 квітень 2021, 19:44

За її словами, чим сильніша інтеграція України до складу НАТО, тим більше у Росії підстав розпочати повномасштабну війну проти України з захопленням кількох її областей на сході країни. За словами Симоньян, мова "як мінімум" йде про Одесу, Харків і Мар...