
Сьогодні до Чорного моря увійшов великий десантний корабель Північного флоту, повідомляють Патріоти України з посиланням на турецького споттера Yörük Işık.
Великий десантний корабель проекту 775 «Александр Отраковский», повертається з сирійського порту Тартус, пройшовши через протоку Босфор до Чорного моря, він прямує до Севастополя.
Нагадуємо, що цей корабель спільно з БПК “Кондопога” у квітні вже заходили у Чорне море. Тоді вони відпрацьовували навчальні завдання спільно з військами Південного військового округу Росії.
Окрім десантних кораблів Балтійського та Північного флотів, під час так званих навчань, до Чорного моря зайшли катери Каспійської флотилії військово-морського флоту Росії

Загалом, у маневрах, за даними міністерства оборони Російської Федерації, було задіяно понад 10 тисяч військовослужбовців, 1,2 тисяч одиниць озброєння і військової техніки, понад 40 бойових кораблів і 20 судів забезпечення.
Схоже Кремль тестує через ручного комуніста настрої суспільства перед тим як прийняти остаточне рішення. Лідер російської комуністичної партії КПРФ Геннадій Зюганов під час передвиборчого з’їзду закликав примусово вилучити кошти громадян та бізнесу, що...
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...