Недоімперія краде по-варварськи і не соромиться: Путін заборонив називати ігристе вино з Шампані шампанським, залишивши привілей лише за російськими виробниками

2 липня президент Росії Володимир Путін підписав закон, згідно з яким термін “шампанське” буде використовуватися в країні тільки для ігристих вин місцевого виробництва. Документ опублікований на порталі правової інформації, зазначають Патріоти України.

Дистрибуційний підрозділ виробника преміальних алкогольних напоїв Moet Hennessy (Moet & Chandon, Dom Perignon, Veuve Сlicquot та інших) направило російській стороні лист, у якому повідомило, що компанія тимчасово припиняє відвантаження асортименту шампанських вин для всіх покупців Росії.

Уточнюється, що припинення поставок пов’язано з поправками в 171-ФЗ “Про державне регулювання алкогольної продукції”, прийнятими Держдумою у трьох читаннях і схваленими Радою Федерації 23 червня.

Згідно з поправками, поняття “шампанське” в РФ не можна застосовувати до напоїв іноземного виробництва і можна використовувати тільки для “російського шампанського”, виробленого на території Росії. Крім того, шампанські вина з регіону Шампань у Франції виробники повинні будуть перейменувати в “ігристе вино”.

Зміни в російському законодавстві вимагають від компанії Moet Hennessy пересертифікацію шампанських вин для зміни категорії на ігристе вино і зміни маркування продукції. Як повідомляє компанія, виробники шампанського”не підтвердили готовність змінити категорію шампанських вин для російського ринку”.

  • Україна з 2026 року відмовилася від використання захищеного географічного позначення “коньяк” для алкогольного напою вітчизняного виробництва. Також відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС буде змінено маркування напою «шампанське».
  • У січні 2019 року українці вибрали нову назву для “коньяку”.
  • У червні 2021 року уряд Вірменії підписав угоду з ЄС про те, що перестане використовувати слово «коньяк» у назві напоїв, які виробляються в країні.

Працюють "Шершні": Українські аеророзвідники провели окупантам дострокову "демобілізацію" під Бахмутом (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 11:30

Українські захисники із розвідувально-ударного підрозділу "Шершень" ліквідували двох російських загарбників на околицях Бахмута. На загарбників скинули боєприпас із безпілотника, передають Патріоти України. Кадри роботи по ворогу опублікували вTelegram...

У Росії п’яний прапорщик застрелив контрактника - пропагандисти заявили, що він "героїчно" загинув у бою

вівторок, 31 січень 2023, 11:22

У Росії пʼяний прапорщик застрелив 24-річного контрактника. Тим часом російська пропаганда зробила із загиблого "героя", заявивши, що він загинув у бою. Про це повідомляє "Телебачення Торонто". Про подію стало відомо зі зведення російської військової п...