Недоімперія мобілізує безпринципних друзів: Нові санкції ЄС, окрім Угорщини, блокує ще одна країна, - ЗМІ

Після того, як Будапешт здебільшого наодинці виступав проти російських санкцій, тепер Афіни підтримують його в скептичному ставленні до нових заходів проти Росії.

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише Politico з посиланням на п'ятьох дипломатів ЄС.

Наразі ЄС обговорює 11-й пакет санкцій проти Росії. Якщо 10 попередніх пакетів санкцій були спрямовані на заходи проти економіки РФ, то тепер Брюссель хоче уникнути обходу своїх санкцій. Як безпрецедентний крок нинішній пакет санкцій може бути спрямований проти інших країн, які допомагають Москві ухилятися від торгового ембарго.

Але Будапешт і Афіни виступили проти, пов'язавши своє схвалення пакета з окремим гострим питанням, що стосується України. Київ склав список приватних компаній, які він називає "спонсорами війни", до якого входить низка європейських компаній.

"А бачите, як сьогодні бомблять Росію?": Лукашенко розповів, що найбільше тривожить його та Путіна

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:40

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, виступаючи на засіданні республіканського семінару-наради з розвитку тваринництва, почав бідкатися, що Володимир Путін не може захистити Росію від дронів. Про це повідомляє видання «Белта», перед...

Окупанти вдарили ракетами по Кременчуку, є загиблі та поранені

п’ятниця, 22 вересень 2023, 19:27

У п'ятницю, 22 вересня, російські загарбники обстріляли ракетами Кременчук. Про це повідомив голова Полтавської обласної Військової адміністрації Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Ворог завдав ракетних ударів по Кремен...