Недоімперія навкруги "клацає зубами": Росія висилає дипломатів Естонії, Литви і Латвії

Росія висилає дипломатів із Естонії, Латвії та Литви у відповідь на висилку співробітників російських посольств із цих країн. Міністерство закордонних справ Росії стверджує, що це робиться на основі принципу взаємності, повідомляють Патріоти України з посиланням на інформагенцію ТАСС.

З посольства Литви вишлють двох дипломатів, а з посольств Латвії та Естонії по одному. Міністерство закордонних справ Росії стверджує, що це робиться на основі принципу взаємності. Дипломати мають залишити країну впродовж семи днів.

Раніше посли Литви, Латвії та Естонії були викликані до МЗС Росії. 23 квітня країни Балтії оголосили, що висилають російських дипломатів. Литва вислала двох співробітників російського посольства, Латвія і Естонія – по одному. Рішення ухвалене, як ідеться в заявах зовнішньополітичних відомств трьох країн, на знак солідарності з Чехією в зв’язку з «незаконною діяльністю російських розвідувальних служб» у цій країні.

"Путін дограється, що українські ракети будуть спрямовані на Москву": Арестович пригрозив Х**лу

понеділок, 25 жовтень 2021, 10:23

Спікер делегації України в Мінській Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що українські ракети оперативно-тактичного рівня "зможуть діставати до Москви". Про це він сказав в ефірі телеканалу Дом, передають Патріоти України. Так він пр...

Хіти тижня. "В течение месяца": Ходаковський заявив, що Росія захопить Україну в дуже короткі строки (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 3:00

При цьому він додав, що після захоплення України спеціальним підрозділам НЗФ нібито доведеться «гасить особо буйных». Також він припустив, що після «установления тотального контроля над территорией надо будет переформатировать русофобское сознание насе...