Недоімперія навкруги "клацає зубами": Росія висилає дипломатів Естонії, Литви і Латвії

Росія висилає дипломатів із Естонії, Латвії та Литви у відповідь на висилку співробітників російських посольств із цих країн. Міністерство закордонних справ Росії стверджує, що це робиться на основі принципу взаємності, повідомляють Патріоти України з посиланням на інформагенцію ТАСС.

З посольства Литви вишлють двох дипломатів, а з посольств Латвії та Естонії по одному. Міністерство закордонних справ Росії стверджує, що це робиться на основі принципу взаємності. Дипломати мають залишити країну впродовж семи днів.

Раніше посли Литви, Латвії та Естонії були викликані до МЗС Росії. 23 квітня країни Балтії оголосили, що висилають російських дипломатів. Литва вислала двох співробітників російського посольства, Латвія і Естонія – по одному. Рішення ухвалене, як ідеться в заявах зовнішньополітичних відомств трьох країн, на знак солідарності з Чехією в зв’язку з «незаконною діяльністю російських розвідувальних служб» у цій країні.

"Лисичанськ - це Україна": Партизани Луганщини передали "палкі вітання" окупантам (фото)

середа, 10 серпень 2022, 8:20

Партизани Луганської області передали "палкі вітання" рашистам. У тимчасово окупованому Лисичанську розклеїли листівки з попередженнями для росіян і зрадників. Результат роботи партизани вже показали в соціальних мережах, передають Патріоти України. Та...

"Росія має час до кінця тижня": Жданов розказав про "стратегічну гру" ЗСУ на фронті

середа, 10 серпень 2022, 7:56

Якщо до кінця тижня РФ не розпочне наступальну операцію, то Збройні сили України почнуть планомірне знищення її військ на правому березі Дніпра. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у Telegram. За словами Жданова, наразі йде стратегічна ...