Дипломати з 2016 року збирали відомості про "плани модернізації болгарської армії".

З Болгарії вислали двох російських дипломатів, яких звинуватили в шпигунстві. Нещодавно в цій країні стався подібний випадок з іншими представниками дипкорпусу РФ, передають Патріоти України.
Як повідомляє прокуратура Республіки Болгарія, двох російських дипломатів звинуватили в шпигунстві. Вони збирали відомості про болгарську армію для передачі військовій розвідці РФ. При досудовому розслідуванні встановлено, що дипломати з 2016 року збирали відомості про «плани модернізації болгарської армії і технічного оснащення військової техніки», для чого контактували з громадянами Болгарії, які мали доступ до інформації про військово-промисловий комплекс країни. За необхідні відомості росіяни платили. Кримінальне провадження стосовно дипломатів призупинили через їх недоторканність. Росіян вислали з Болгарії.
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...