Недоімперія в скруті: Британські розвідники озвучили наслідки масових звільнень та вбивств генералів РФ в Україні

Низька ефективність армії РФ під час її вторгнення в Україну дорого обійшлася військовому керівництву країни-агресора, передають Патріоти України.

Це, швидше за все, призвело до звільнення щонайменше шести російських командувачів з початку лютого, повідомляє міністерство оборони Великої Британії в Twitter.

Командувачі Східного та Західного військових округів Росії, швидше за все, втратили посади. Зокрема, генерал-полковник Олександр Чайко звільнений з посади командувача Східним військовим округом у травні 2022 року.

Також зазначається, що генерал-полковник Олександр Журавльов, який командував Західним військовим округом з 2018 року, був відсутній на дні ВМФ Росії в Санкт-Петербурзі 31 липня 2022 року. Припускається, що його, ймовірно, замінив генерал-лейтенант Володимир Кочетков.

Крім того, генерал Олександр Дворніков згодом був усунутий після того, як отримав загальне командування так званою "спецоперацією" в Україні. А генерал Сергій Суровікін прийняв командування Південним угрупуванням військ від генерала Геннадія Жидка.

"До цих звільнень додається щонайменше 10 російських генералів, убитих на полі бою в Україні. Кумулятивний вплив на послідовність командування, ймовірно, сприяє тактичним і оперативним труднощам Росії", – підсумовують у розвідці Великої Британії

"На*уй ми сюди полізли, командування кінчене": Окупант зізнався, шо сподівається якнайшвидше втекти з війни (аудіо)

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:30

Головне управління розвідки України опублікувало розмову російського солдата, де він емоційно скаржиться на проблеми на війні. Він також сподівається швидше втекти додому, передають Патріоти України. Він також просить свою співрозмовницю запам'ятати на...

Російський атомний підводний човен з суперторпедами "Посейдон" "зник із бази", - ЗМІ

понеділок, 3 жовтень 2022, 10:28

Російський атомний підводний човен К-329 "Білгород" із шістьма торпедами "Посейдон" на борту "зник з бази". Про це повідомляє розвідка НАТО у своєму звіті, передає la Repubblica, передають Патріоти України. Хвиля цунамі може знищити такі мегаполіси, як...