Недоімперія в скруті: Британські розвідники озвучили наслідки масових звільнень та вбивств генералів РФ в Україні

Низька ефективність армії РФ під час її вторгнення в Україну дорого обійшлася військовому керівництву країни-агресора, передають Патріоти України.

Це, швидше за все, призвело до звільнення щонайменше шести російських командувачів з початку лютого, повідомляє міністерство оборони Великої Британії в Twitter.

Командувачі Східного та Західного військових округів Росії, швидше за все, втратили посади. Зокрема, генерал-полковник Олександр Чайко звільнений з посади командувача Східним військовим округом у травні 2022 року.

Також зазначається, що генерал-полковник Олександр Журавльов, який командував Західним військовим округом з 2018 року, був відсутній на дні ВМФ Росії в Санкт-Петербурзі 31 липня 2022 року. Припускається, що його, ймовірно, замінив генерал-лейтенант Володимир Кочетков.

Крім того, генерал Олександр Дворніков згодом був усунутий після того, як отримав загальне командування так званою "спецоперацією" в Україні. А генерал Сергій Суровікін прийняв командування Південним угрупуванням військ від генерала Геннадія Жидка.

"До цих звільнень додається щонайменше 10 російських генералів, убитих на полі бою в Україні. Кумулятивний вплив на послідовність командування, ймовірно, сприяє тактичним і оперативним труднощам Росії", – підсумовують у розвідці Великої Британії

Кадиров заявив, що готовий відправити своїх солдат на Бєлгородщину для "ліквідації українських ДРГ"

понеділок, 5 червень 2023, 9:05

Глава Чечні (РФ) Рамзан Кадиров заявив, що готовий направити до Бєлгородської області свої підрозділи. Про це він у неділю, 5 червня написав у своєму Telegram-каналі. . На його думку, це було б "хорошим рішенням". . "Загалом кількість чеченських бі...

Битва за "дорогу життя" до Бахмута: Українські воїни розповіли, як давали відсіч російським загарбникам (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 8:42

Українські бійці із 3-ї штурмової бригади, які брали участь у боях за "дорогу життя" до Бахмута на Донеччині, розповіли про ту операцію. Основним завданням військових було зупинити обстріли життєво важливого для оборони міста шляху, водночас ворог вдав...