Недоімперія Зла розв'язує Холодну війну 2.0: Дипломатам США заборонили без дозволу "чекістів" переміщатися Росією

Таким чином російська влада денонсували меморандум зі США, який діяв з 1992 року.

Персональні санкції проти Лаврова, можуть поховати статки та існування його родини в США

Влада Росії денонсували меморандум зі США про "відкриту сушу", який регулював переміщення американських і російських дипломатів у країні перебування. Про це йдеться в документі, який був опублікований у четвер, 10 червня, на сайті уряду РФ, зазначають Патріоти України.

"Прийняти пропозицію МЗС Росії, узгоджену із зацікавленими федеральними органами виконавчої влади, про припинення застосування меморандуму про порозуміння між урядом РФ і урядом США щодо "відкритої суші", - вказується в розпорядженні російського уряду, підписаного прем'єр-міністром РФ Михайлом Мішустіним.

Меморандум Про розуміння щодо відкритої суші між Росією і США був підписаний у Вашингтоні 17 червня 1992 року. Документ скасовував поняття "закритих зон" і знімав обмеження на переміщення дипломатів у країнах перебування. Також від них не було потрібно отримувати дозволу на поїздки.

Нагадаємо, 16 квітня президент США Джо Байден підписав указ про нові санкції проти Росії, які включають вислання 10 російських дипломатів із Вашингтона. У відповідь Росія вислала 10 американських дипломатів.

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...