
Сполучені Штати Америки вийшли з договору з відкритого неба. Про це написав на своїй сторінці в Twitter Державний секретар США Майкл Помпео, передають Патріоти України.
Уточнюється, що країна вийшла з договору через порушення Росією зобов’язань. На думку держсекретаря, вихід з договору підвищить безпеку США.
“Сьогодні, відповідно до наданого раніше повідомленням, набув чинності вихід Сполучених Штатів з Договору про відкрите небо”, – написав він.
Договір про відкрите небо є багатостороннім міжнародним договором, який дозволяє вільні польоти неозброєних розвідувальних апаратів. Він був підписаний 23 державами.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: