
Відомий український музикант, фронтмен гурту "Океан Ельзи" і політичний діяч Святослав Вакарчук розкритикував скандальне зіркове попурі на День Незалежності. За словами відомого артиста, йому не сподобалося святкове шоу, яке влаштували на Софіївській площі 24 серпня і він вважає його недоречним в нинішній час в Україні. Про це йшла мова в інтерв'ю Славі Дьоміну для проекту "Слава +". Відео опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.
"Мені не сподобалося попурі до Дня Незалежності. Я вважаю, що в той час, коли паралельно в Києві на Хрещатику проходив марш волонтерів, добровольців і військових, які захищали свою державу, робити таке шоу, на мою думку, було недоречно", – висловився артист.
Також, за словами Вакарчука, він не проти самої ідеї попурі, але шоу було зроблене не так, як воно повинно було виглядати в такий день. "Коли я на вечірках з друзями вип'ю і маю гарний настрій, я дозволяю собі деякі речі, про які, чесно кажучи, і розповідати не хочеться, але не в День Незалежності і не коли в країні йде війна", – підкреслив співак.
Також Вакарчук прокоментував ситуацію з виконанням пісні "Там де нас нема" гурту "Океан Ельзи" під час попурі. "З юридичної точки зору ніхто не повинен був питати у нас про маленький шматочок пісні, тому що закон дозволяє. Тому ніяких правових претензій у нас немає... Питання в тому, що, якщо ви використовуєте і ви говорите, що це знакова музика для країни і є певні знакові артисти, і ці артисти живі, то можна було б хоча б запитати у них", – підсумував музикант.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...