Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти України.

Скандальну промову політикиня від провладної партії "Єдина Росія" виголосила наприкінці засідання міської думи 21 червня, напередодні пам'ятної дати. Запис виступу Рокотянської наступного дня широко поширився серед користувачів соціальних мереж, зокрема – Twitter.

"Завтра буде дуже важливий день – 22 червня. І я вас усіх, шановні депутати, запрошую вшанувати пам'ять тих людей, які... робили свою справу для нашого народу і для наших рязанців. Зі святом усіх, прийдешнім", – сказала голова, після цього подякувавши депутатам за "активну роботу".

У мережі різко відреагували на такі привітання. Багато користувачів запитали, чи знає Рокотянська історію і що вона робить у політиці.

Коментарі користувачів
Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів
Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів
Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

Після громадського резонансу у вівторок, 22 червня, жінка опублікувала в забороненій в Україні соціальній мережі "ВКонтакте" пост із вибаченнями.

Вона заявила, що це була "ненавмисна і випадкова" обмовка.

"Засідання думи тривало понад чотири години, накопичилася втома, що і стало причиною цієї обмовки. Підкреслю, що я зверталася до колег-депутатів із посиланням саме прийти на жалобні заходи і вшанувати пам'ять наших полеглих героїв", – виправдала себе Рокотянська.

Скриншот

Отримав обидві дози: Відомий прихильник "ЛДНР" госпіталізований в Москві після вакцинації "Супутником"

середа, 4 серпень 2021, 12:30

За словами Долгова, він «заліг на самоізоляцію», проте, пізніше чоловіка госпіталізували в інфекційну клінічну лікарню № 1 в Москві.

Влаштував сусіду міграційну кризу: Лукашенко збільшив число рейсів з Іраку і перекинув війська до кордону Литви (відео)

середа, 4 серпень 2021, 11:45

Білорусь підвищує ставки, намагаючись ще сильніше загострити міграційну кризу в сусідній Литві. Так, Мінськ різко збільшив число авіарейсів з Іраку. Про це повідомили білоруські ЗМІ, передають Патріоти України. З початку серпня в Білорусь почали літати...