"Негідники мають відповісти": Нардеп, який заразився в Куршевелі, гадає, що коронавірус задля наживи вигадали багатії

"Пролетарій"-депутат Шахов, який захищає шахтарів, заразився коронавірусом у Куршевелі в компанії дуже небідних людей зразка Хорошковського. Тепер він заявляє, що коронавірус придумали багатії задля своїх економічних інтересів", - пише Роксолана Харчук, передають Патріоти України, і продовжує:

"(Шахов заявив таке: "Коронавірус – це зімітована багатіями хвороба, які сьогодні обвалили фінансові ринки і просто скуповують акції. Ці негідники мають за все відповісти. Зараз президент Зеленський повинен і зобов’язаний зробити заяву про розслідування щодо коронавірусу й думати, кому із країн пред’являти претензію. Я вважаю, що до цього причетна Велика сімка").

Виборці Шахова можуть не боятися за своє здоров'я. Від таких "розумак", як Шахов, і коронавірус здохне. Сподіваюся, "пролетар" Хорошковський теж вилікувався в Олександрівській лікарні за державний кошт. Найбідніший прошарок українського населення – банда борців зі світовою буржуазією із Куршевеля!".

З архіву ПУ. Зброя і не тільки: У СБУ показали, що виявили під час обшуків банківського сейфу російського пропагандиста Вишинського (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 2:00

У сейфі, крім зброї, зберігалася готівка в іноземній валюті, а також трудовий договір. Служба безпеки України у червні 2018 року провела санкціонований обшук в банківському сейфі голови "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, який підозрюється в держ...

З архіву ПУ. "Махровий кремлівський раб": Українців обурив нардеп Мураєв, який назвав Сенцова "терористом"

вівторок, 15 червень 2021, 1:00

Також Мураєв заявив, що "варто пишатися перемогою у великій вітчизняній війні". Позафракційний нардеп, колишній "регіонал" Євген Мураєв назвав ув'язненого в Росії українського кінорежисера Олега Сенцова терористом. Про це він заявив в ефірі телеканалу ...