"Негідники мають відповісти": Нардеп, який заразився в Куршевелі, гадає, що коронавірус задля наживи вигадали багатії

"Пролетарій"-депутат Шахов, який захищає шахтарів, заразився коронавірусом у Куршевелі в компанії дуже небідних людей зразка Хорошковського. Тепер він заявляє, що коронавірус придумали багатії задля своїх економічних інтересів", - пише Роксолана Харчук, передають Патріоти України, і продовжує:

"(Шахов заявив таке: "Коронавірус – це зімітована багатіями хвороба, які сьогодні обвалили фінансові ринки і просто скуповують акції. Ці негідники мають за все відповісти. Зараз президент Зеленський повинен і зобов’язаний зробити заяву про розслідування щодо коронавірусу й думати, кому із країн пред’являти претензію. Я вважаю, що до цього причетна Велика сімка").

Виборці Шахова можуть не боятися за своє здоров'я. Від таких "розумак", як Шахов, і коронавірус здохне. Сподіваюся, "пролетар" Хорошковський теж вилікувався в Олександрівській лікарні за державний кошт. Найбідніший прошарок українського населення – банда борців зі світовою буржуазією із Куршевеля!".

Відключення від SWIFT і крах "Північного потоку-2": У Європарламенті закликали ЄС завдати рішучого удару по Росії

четвер, 16 вересень 2021, 15:53

Євросоюз повинен дотримуватися жорсткої позиції щодо РФ і не вести з нею оптимальні торговельні відносини допоки, доки не буде відновлена територіальна цілісність України, Молдови та Грузії. Брюсселю слід приготуватися до заклику відключити Росію від S...

Ведучому довелося втрутитися: Білецький у прямому ефірі назвав Арестовича "клоуном", сталася перепалка (відео)

четвер, 16 вересень 2021, 14:39

Голова Національного корпусу Андрій Білецький назвав клоуном радника глави Офісу президента Олексія Арестовича в прямому ефірі. Після цього між чоловіками сталася перепалка, передають Патріоти України. Інцидент трапився в середу, 15 вересня, в програмі...