Негласні домовленості Кремля, нової влади України і Заходу: У Кабміні прокоментували інформацію про відновлення подачі дніпровської води до Криму

Северо-Крымский канал

Російську делегацію повернули в ПАРЄ, Путін дозволив транзит українських товарів через Росію, Україну повернули моряка, якого більше року утримували ФСБешники ... Ці події дають привід деяким експертам говорити про можливість негласних домовленостей між Кремлем, владою України і керівництвом країн Заходу про «замирення» і відмову від визнання Росії агресором, зазначають Патріоти України.
Інформація про те, що окупаційна влада Криму відновлює Північно-Кримський канал, щоб приймати воду з Дніпра, цілком вписується в цю конспірологічну версію. Прокоментувати її попросили заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георігія Туку.
- За нашою інформацією, після злив в Криму чистять каналізацію. Може, окупанти щось роблять і на каналі. Те, що вони там до чогось готуються, - це їхня справа, можуть готуватися хоч човна з діамантами приймати. Але ніхто ніяку воду подавати до окупованого Криму не збирається. Ніяких підготовчих (навіть на теоретичному рівні) робіт урядом України не велося і не ведеться, - заявив «ФАКТАМ» Тука.
Нагадаємо, запущений в 1963 році Північно-Кримський канал на 85% забезпечував Крим прісною водою. З травня 2014 року подання води було припинено - спочатку внаслідок неоплати її перекачування.

Ще до кінця першого місяця літа вже зрозуміло: У червні ЗСУ нанесли рекордну кількість ударів по російському ВПК (інфографіка)

субота, 27 червень 2026, 20:39

У червні 2026 року Україна нанесла рекордну кількість ударів по об’єктах ВПК РФ. Про це йдеться в російського аналізі “Агентства.Новости”, передають Патріоти України. . Зазначається, що атака ЗСУ на військовий завод “Титан-Баррикади” у Волгограді стал...

Дрони СБУ знов розгромили нафтоперекачуючу станцію "Второво", яка гонить пальне на Москву

субота, 27 червень 2026, 19:15

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...