Негласні домовленості Кремля, нової влади України і Заходу: У Кабміні прокоментували інформацію про відновлення подачі дніпровської води до Криму

Северо-Крымский канал

Російську делегацію повернули в ПАРЄ, Путін дозволив транзит українських товарів через Росію, Україну повернули моряка, якого більше року утримували ФСБешники ... Ці події дають привід деяким експертам говорити про можливість негласних домовленостей між Кремлем, владою України і керівництвом країн Заходу про «замирення» і відмову від визнання Росії агресором, зазначають Патріоти України.
Інформація про те, що окупаційна влада Криму відновлює Північно-Кримський канал, щоб приймати воду з Дніпра, цілком вписується в цю конспірологічну версію. Прокоментувати її попросили заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георігія Туку.
- За нашою інформацією, після злив в Криму чистять каналізацію. Може, окупанти щось роблять і на каналі. Те, що вони там до чогось готуються, - це їхня справа, можуть готуватися хоч човна з діамантами приймати. Але ніхто ніяку воду подавати до окупованого Криму не збирається. Ніяких підготовчих (навіть на теоретичному рівні) робіт урядом України не велося і не ведеться, - заявив «ФАКТАМ» Тука.
Нагадаємо, запущений в 1963 році Північно-Кримський канал на 85% забезпечував Крим прісною водою. З травня 2014 року подання води було припинено - спочатку внаслідок неоплати її перекачування.

Жириновський розповів, що Росія "зробить з Україною" після розділу країни на частини

вівторок, 23 липень 2019, 19:44

Одіозний політик переконаний, що правління Володимира Зеленського буде перервано новою революцією, яка не обійдеться без крові. Жириновський заявив про необхідність надати автономію Донбасу, а так само право мати власні суди і поліцію. У той же час він...

Зробив їх обох: На мажоритарному окрузі нардепа Пашинського соратник Порошенка в останній момент обігнав і "Слугу народу"

вівторок, 23 липень 2019, 19:29

Володимир Арешонков є народним депутатом восьмого скликання від БПП. Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів на 64 окрузі (Житомирська область). За результатами обробки протоколів, на виборах до Верховної Ради переміг самовисуванець Вол...