
Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай показав кадри зруйнованого окупантами Сєвєродонецька, який перетворився на місто-згарище. Він опублікував відео, на якому зафіксовано Льодовий палац у Сєвєродонецьку, передають Патріоти України.
"Так зараз виглядає символ тимчасового обласного центру. У червні мешканців Луганщини приголомшила новина, що Льодовий палац згорів унаслідок рашистського влучення. Згоріла п'ятдесятирічна історія", - зазначив Гайдай.
За словами голови ОВА, окупанти навмисне закидали Льодовий палац снарядами, а також знищили багато "культових споруд, які були легендами Сєвєродонецька".
"Випалене місто ледве живе, орки знущаються з місцевого населення, не забезпечуючи нормальних умов для життя. Без світла, газу, води, мобільного зв'язку, медицини, освіти… але з пунктами обігріву, награними ремонтами, затопленими багатоповерхівками… та солодкою пропагандою. "Рускій мір" у всій красі", - заявив Гайдай.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...