"Нейтралітет, федерація, переговори. Що ще пропонує Путін Україні через Шредера", - експерт

"Про Шредера та побажання, передані через нього. По-перше, у житті треба вміти піти вчасно. Замовчав би раніше і не був би таким жадібним - запам'ятався б канцлером Німеччини. Тепер запам'ятається, як путінська передасть", - пише у своєму блозі політолог Марія Кучеренко, передають Патріоти України, і продовжує:

По-друге, по суті:

  1. "Хороша новина в тому, що Кремль хоче переговорного рішення", — каже Шредер. Це ні для кого не новина. У переговорах йому було б комфортніше, і тут усі розуміють це. Саме тому рамкових переговорів не буде — точніше, багато хто тут, в Україні, упреться руками та ногами, але їх не буде.
  2. "Першим успіхом була угода про зерно, і її можна буде розширювати до припинення вогню". Саме про цю мрію російської сторони я писала відразу, як стало зрозуміло, що під час другого раунду переговорів ми, швидше за все, і підпишемо угоду. І саме тому першому судну із зерном дали проїхати.
  3. "Нейтралітет за австрійською моделлю як альтернатива НАТО". Це не альтернатива, це спроба й надалі диктувати умови Росії нам — без вилучень та купюр.
  4. "Питання з Донбасом вирішувати за швейцарською кантонською моделлю" — федералізація іншим словом.

Будь-хто — абсолютно будь-хто! — хто запропонує сьогодні рамкові переговори, працює не на користь нашої країни. Як і будь-хто з тих, хто пропонує військовий нейтралітет у тому чи іншому його вигляді".

"Побачимо більш суттєві результати": Експерт пояснив, яка зброя допомагає ЗСУ помножити плани ворога на нуль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

Український військово-промисловий комплекс виробляє зброю вітчизняного виробництва, здатну знищувати об'єкти на території держави-терориста. За допомогою БПЛА та безекіпажних надводних човнів українські війська можуть помножити плани ворога на нуль, пе...

24-річна дочка Кадирова стане віцепрем'єркою Чечні. Їй також присвоїли звання "народної артистки"

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:35

24-річна дочка кремлівської маріонетки в Чечні Рамзана Кадирова Айшат Кадирова стане віцепрем'єркою із соціальних питань. Про це сам Кадиров повідомив у Telegram-каналі, передають Патріоти України. Кандидатуру Кадирової висунув голова парламенту Чечні ...