"Нейтралітет, федерація, переговори. Що ще пропонує Путін Україні через Шредера", - експерт

"Про Шредера та побажання, передані через нього. По-перше, у житті треба вміти піти вчасно. Замовчав би раніше і не був би таким жадібним - запам'ятався б канцлером Німеччини. Тепер запам'ятається, як путінська передасть", - пише у своєму блозі політолог Марія Кучеренко, передають Патріоти України, і продовжує:

По-друге, по суті:

  1. "Хороша новина в тому, що Кремль хоче переговорного рішення", — каже Шредер. Це ні для кого не новина. У переговорах йому було б комфортніше, і тут усі розуміють це. Саме тому рамкових переговорів не буде — точніше, багато хто тут, в Україні, упреться руками та ногами, але їх не буде.
  2. "Першим успіхом була угода про зерно, і її можна буде розширювати до припинення вогню". Саме про цю мрію російської сторони я писала відразу, як стало зрозуміло, що під час другого раунду переговорів ми, швидше за все, і підпишемо угоду. І саме тому першому судну із зерном дали проїхати.
  3. "Нейтралітет за австрійською моделлю як альтернатива НАТО". Це не альтернатива, це спроба й надалі диктувати умови Росії нам — без вилучень та купюр.
  4. "Питання з Донбасом вирішувати за швейцарською кантонською моделлю" — федералізація іншим словом.

Будь-хто — абсолютно будь-хто! — хто запропонує сьогодні рамкові переговори, працює не на користь нашої країни. Як і будь-хто з тих, хто пропонує військовий нейтралітет у тому чи іншому його вигляді".

Радіаційне ураження внаслідок аварії на ЗАЕС можуть отримати близько мільйона людей, і не лише в Україні, - експерт

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:30

У випадку спровокованої російськими терористами аварії на Запорізькій атомній енергостанції радіація забруднить територію площею 2 млн км кв. При цьому ураження різного ступеня отримають понад мільйон людей, і не лише в Україні. Про це розповіла голова...

Земля бетоном: ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР" і засновника російської весни-2014 у Горловці Крикуленка

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:24

ЗСУ ліквідували ватажка "ДНР", який був засновником "російської весни-2014" у Горловці Донецької області Юрія Крикуленка. Про це повідомляє видання Gorlovka.ua, передають Патріоти України. За даними видання, українська артилерія високоточним ударом влу...