"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців. Відповідний пост артист виклав на свою сторінку у Facebook, а з петицією можна ознайомитись на сайті з електронними зверненнями до президента України, повідомляють Патріоти України.

Вимога не стосується тих зірок, які публічно засудили російську агресію та окупацію Криму. "Нехай до нас їздять з концертами мирні люди, а не глашатаї вбивчого "російського міра"! Дозволяти їм виступати в Україні до повернення Криму та контролю за східними кордонами – це нонсенс і колаборація з агресором", – вважає Кондратюк.

"Ця війна забрала життя 14 тисяч громадян України, а мільйонам принесла поневіряння, змусивши жити в російській окупаці або вимушено стати переселенцем. Тому для мене дико і безчесно, що на 8-му році війни в Україні не заборонено гастролі російських артистів (як і будь-яку кооперацію з агресором, до слова!)", - написав продюсер.

Для того, щоб отримати відповідь, петиція має зібрати 25 000 підписів за три місяці. Розгляд звернення повинен відбутися на протязі 10 календарних днів з моменту публікації інформації про початок її розгляду.

Не так давно Ігор зробив заяву, що українцям повинно бути соромно через те, що на нашій території досі працюють компанії країни-агресора. А також розкритикував заробітчан у Росії.

​"Смерть предателям!": Ренегат Кива під стрілянину з автомата "объявил войну фашизму", радіючи річниці вбивста Степана Бандери

субота, 16 жовтень 2021, 11:31

У річницю загибелі Степана Бандери перебіжчик до п’ятої колонни Кремля в Україні проголосив себе "лідером українського антифашизму" і позловтішався з приводу річниці вбивству лідера ОУН. Зрадник побажав такої ж долі всім, проти кого зібрався воювати,...

Російське вбиває: Ватний українець отримав штраф у 51 000 гривень за лайк в “Однокласниках”

субота, 16 жовтень 2021, 11:19

У Сумській області чоловік поставив лайк під публікацією про повалення влади в Україні та її об’єднання з Росією і Білоруссю в російській соціальній мережі “Однокласники”. За свої дії йому довелося заплатити немаленький штраф, сказано у вироку Путивльс...