
Мати російського окупанта Олександра Вороніна Олена залишилася фанаткою Володимира Путіна незважаючи на те, що її син загинув на злочинній "спецоперації" в Україні. Жінка похвалила російського диктатора й заявила, що той "робить усе правильно", передають Патріоти України.
На чергову жертву пропаганди звернув увагу блогер і український офіцер Анатолій Штефан ("Штірліц"). На своєму Telegram-каналі він поділився безглуздими висловлюваннями росіянки.
Як зазначив Штефан, головне для цієї жінки – це Путін і виплати, "а син – то таке". "Країна зомбі", – обурився блогер.
Олена Вороніна впевнена, що Путін має рацію і йому "не потрібно зупинятися". Незважаючи на загибель сина, вона й надалі підтримує офіційну позицію Москви та повторює заяложені тези прокремлівських ЗМІ.
"Нехай не зупиняється, треба звільнити від цієї нацистської нечисті Донбас і всю Україну, щоб наші хлопці недаремно воювали й віддавали свої життя. Я пишаюся нашими військовослужбовцями та своїм сином, вони гідні поваги", – заявила жінка.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...