
Мати російського окупанта Олександра Вороніна Олена залишилася фанаткою Володимира Путіна незважаючи на те, що її син загинув на злочинній "спецоперації" в Україні. Жінка похвалила російського диктатора й заявила, що той "робить усе правильно", передають Патріоти України.
На чергову жертву пропаганди звернув увагу блогер і український офіцер Анатолій Штефан ("Штірліц"). На своєму Telegram-каналі він поділився безглуздими висловлюваннями росіянки.
Як зазначив Штефан, головне для цієї жінки – це Путін і виплати, "а син – то таке". "Країна зомбі", – обурився блогер.
Олена Вороніна впевнена, що Путін має рацію і йому "не потрібно зупинятися". Незважаючи на загибель сина, вона й надалі підтримує офіційну позицію Москви та повторює заяложені тези прокремлівських ЗМІ.
"Нехай не зупиняється, треба звільнити від цієї нацистської нечисті Донбас і всю Україну, щоб наші хлопці недаремно воювали й віддавали свої життя. Я пишаюся нашими військовослужбовцями та своїм сином, вони гідні поваги", – заявила жінка.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...