Нехай щастить, або Нех*й шастать: Азербайджан вибачився за збитий військовий вертоліт Росії, котрий не туди залетів

Міністерство закордонних справ Азербайджану підтвердило, що азербайджанські військові збили російський вертоліт, але заявило, що це було зроблено ненавмисно, зазначають Патріоти України.

"За інформацією, отриманою в Міністерстві оборони Азербайджанської Республіки з Міністерства оборони Російської Федерації, 9 листопада о 18:30 на Нахчиванській ділянці вірмено-азербайджанської державного кордону був збитий військовий вертоліт Мі-24 Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

У заяві вказується, що політ вертольота проходив в безпосередній близькості до вірмено-азербайджанського кордону, в той час як в зоні нагірно-карабахського конфлікту тривають активні бойові зіткнення.

Крім того, політ проходив в темний час доби, на малій висоті, поза зоною радарного виявлення ППО і вертольоти ВПС РФ раніше не були помічені в зазначеному районі.

"У контексті зазначених факторів і на тлі напруженої обстановки в регіоні і підвищеної бойової готовності у зв'язку з можливими провокаціями вірменської сторони, черговим бойовим розрахунком було прийнято рішення відкрити вогонь на ураження. Азербайджанська сторона просить вибачення у російської сторони у зв'язку з даним трагічним інцидентом, який має характер випадковості і не був спрямований проти російської сторони", - заявили в МЗС.

Азербайджанська сторона також заявляє про готовність до виплати відповідної компенсації.

Помста Путіна Зеленському за Ліман: Росіяни атакували Кривий Ріг дронами-камікадзе

неділя, 2 жовтень 2022, 5:42

Московські варвари у безсилій злобі атакують цивільні об'єкти рідного міста Зеленського. "Удар дроном-камікадзе по об'єкту цивільної інфраструктури в одному з центральних районів міста. . Нічого не писати та не викладати у соцмережі. Триває ліквідац...

Державний переворот у Буркіна-Фасо: МЗС України прокоментувало подію й згадало про російських найманців в Західній Африці

неділя, 2 жовтень 2022, 0:28

У МЗС України, коментуючи держпереворот у Буркіна-Фасо, заявили, що присутність російських найманців у Західній Африці підриває її мир і безпеку. Про це написав речник МЗС України Олег Ніколенко у Twitter, передають Патріоти України. "Тривожні повідомл...