"Нехай сходять у них на парад": Нардепки вручили Тарану і Зеленському підбори (фото)

Народний депутат від "Європейської Солідарності" Ірина Геращенко повідомила, що міністру оборони Андрію Тарану та президенту Володимиру Зеленському в Раді подарували взуття на підборах, передають Патріоти України.

"Депутатки "Європейської Солідарності" вручили міністру Тарану і Верховному Головнокомандуючому Зеленському підбори. Нехай сходять в них на парад!" – наголосила Геращенко.

Вона також оприлюднила світлини "вручення взуття" урядовцям.

Зазначимо, що раніше у Міністерстві оборони показали підготовку військовослужбовиць ЗСУ до параду на честь 30-річчя Незалежності України.

Згідно з інформацією АрміяInform, тренування жіночої "коробки" з курсантками Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які мають пройти Хрещатиком 24 серпня, відбуваються двічі на день. При цьому зазначалося, що курсантки крокуватимуть на параді у туфлях на підборах.


Мародерство заохочується: Спливли нові деталі вербування ув'язнених у РФ на війну проти України

четвер, 7 липень 2022, 6:45

Російське командування через дефіцит "гарматного м'яса" змушене шукати бажаючих вирушити на війну в Україні серед ув'язнених. Їх агітують вступати до ПВК "Вагнера" та обіцяють високі зарплати. Сьогодні відомо, що з однієї в'язниці в РФ можуть назбирати...

"Людей немає, що взимку їсти будемо": У Криму скаржаться на катастрофічно провальний сезон

четвер, 7 липень 2022, 6:29

В окупованому Криму місцеві жителі скаржаться на відсутність туристів через війну в Україні, передають Патріоти України. У курортний Крим в цьому році ніхто не приїхав, а люди не знаю як будуть жити взимку, оскільки не можуть заробити потрібні кошти. ...