
Журналіст Роман Скрипін пропонує офіційно закріпити повноваження Андрія Єрмака, оскільки зараз керівник ОП не несе за них відповідальності. Про це Скрипін заявив в ефірі програми "Діалоги пінгвінів" на каналі "Skrypin.ua", повідомляють Патріоти України.
Оскільки Офіс президента не є державним органом, а керівник ОП не має повноважень і не несе відповідальності за переговори з бойовиками, було б правильніше внести зміни до Конституції і зробити Єрмака віце-президентом країни.
"У Конституції немає ніякого Офісу президента, адміністрації. Немає такої посади "керівник Офісу, у якого є певні повноваження": проводити наради, вести переговори з бойовиками про якесь спільне патрулювання... Або міняйте Конституцію, зробіть Єрмака віце-президентом", - підкреслив Скрипін.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...