"Нех*й шастать": Чехія не видаватиме візи росіянам і білорусам до кінця березня 2023 року

Постанова про невидачу віз та посвідок на проживання в Чехії росіянам і білорусам буде діяти до кінця березня 2023 року. Про це повідомляє České noviny, передають Патріоти України.

Так, у відповідь на заяви на посвідку на проживання в Чехії, подані росіянами або білорусами в посольство, не проводитимуть жодних розглядів. Мета - чинити тиск на Росію і Білорусь, щоб вони припинили агресію, і забезпечити безпеку Чехії.

"Цей крок покликаний захистити зовнішньополітичні інтереси Чехії у зв'язку зі збройним конфліктом в Україні, який був викликаний вторгненням Російської Федерації, яку підтримує Республіка Білорусь", - йдеться в повідомленні МЗС країни.

Іноземців, у яких вже є посвідка на проживання, це не стосується. Тому росіяни і білоруси можуть продовжувати звертатися за продовженням посвідки на проживання.

Положення не поширюється і на заявки на короткострокові візи, якщо заявник є членом сім'ї громадянина Чехії або громадянина Європейського Союзу, якого він супроводжує.

Також правило не поширюється на заяви про видачу довгострокових посвідок на проживання, якщо заявник є членом сім'ї іноземця з посвідкою на проживання в Чеській Республіці. А також на заяви про видачу посвідки на постійне проживання для дітей іноземців, які проживають в Чеській Республіці, якщо причиною подачі заяви є їх спільне проживання.

Це також не стосується заяв на отримання візи, дозволів на довгострокове або постійне проживання, якщо перебування заявника відповідає інтересам Чеської Республіки і цей інтерес був підтверджений міністром закордонних справ.

Журналісти розповіли, як Росія зганьбилася зі своїм "аналогом "Байрактара" (відео)

субота, 2 липень 2022, 16:41

Росіяни лякають власним аналогом "Байрактара" - ударним безпілотником"Альтіус". У РФ навіть називають його своєю гордістю. У Міноборони РФ стверджують, що цей безпілотний літальний апарат перевершує іноземні аналоги. Про це йдеться у сюжеті проекту Fre...

Ліквідували десятки загарбників: Воїни "Кракена" знищили штаб окупантів на Харківщині (відео)

субота, 2 липень 2022, 16:28

Бійці спецпідрозділу Kraken результативно вдарили по штабу збройних сил РФ у Харківській області. Відео атаки з'явилося у Facebook підрозділу, передають Патріоти України. З повітря вдалося зафіксувати одразу кілька операцій "Кракена". Серед результатів...