"Нех...й шастать!": Молоду російську поетесу не пустили в Україну через поїздки до окупованого Криму (фото, відео)

Українські прикордонники не пустили до України 25-річну росіянку, яка прилетіла в аеропорт "Київ" з Іспанії. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ, передають Патріоти України.

У ході оформлення прикордонники встановили, що вона в порушення встановленого порядку в’їзду та виїзду незаконно відвідувала тимчасово окуповану територію АР Крим. Росіянка, яка виявилася поетесою та авторкою різних проектів, неодноразово публікувала матеріали на кримську тематику та інформацію про відвідування тимчасово окупованої території України.

Жінка зазначила, що на півострів їздила в минулому році і потрапила туди потягом. За порушення норм українського законодавства громадянці РФ відмовлено у пропуску через державний кордон та заборонено в’їзд в Україну. Як пише "Українська правда", йдеться про росіянку Алісу Денисову 1996 року народження.

Добити режим Путіна: Набуло чинності ембарго Євросоюзу на постачання російської нафти

понеділок, 5 грудень 2022, 0:30

5 грудня офіційно набуває чинності рішення про ембарго на постачання російської нафти у країни Європейського союзу. Також з цього дня починає працювати стеля цін на російську сировину, яку запровадили Євросоюз, G7 та Австралія. Про це повідомляє офіцій...

Росія запустила в Польщі нову кампанію з дезінформації про Україну, - розвідка

понеділок, 5 грудень 2022, 0:28

У Польщі останніми днями активізувалася інформаційна кампанія, спрямована на те, щоб спровокувати серед поляків небажання допомагати Україні, передають Патріоти України. За словами представника офісу координатора спецслужб Польщі Станіслава Жарина, рос...