Нелегітимні вибори до Держдуми: Партія Путіна знов "перемагає" у найскандальніших виборах Росії 21 сторіччя, комуністи другі

За інформацією екзит-полу, партія "Єдина Росія" набирає понад 45% голосів на виборах до Державної думи, комуністи – понад 20%, зазначають Патріоти України.

Деталі: Окрім "єдиноросів" та комуністів до Думи можуть потрапити ЛДПР (лідер Володимир Жириновський) – 8,7% голосів та "Справедлива Росія" із 7,9%.

Інші партії, за даними екзитполу компанії ІНСОМАР, до Думи не потрапляють.

Водночас наразі вже обробили 9% протоколів. Центральна виборча комісія надає офіційні результати після їх підрахунку. Так, партія Путіна "Єдина Росія" отримала 38,5%, комуністи – 25,1%, ЛДПР – 9,6%, "Нові люди" – 7,8% та "Справедлива Росія" - 6,6%.

Довідково: Вибори до Державної Думи Росії тривали три дні. Проголосувати можна було як на виборчій дільниці, так і онлайн. Водночас, опозиційних кандидатів не допустили до участі за допомогою різних способів: деякі організації визнали екстремістськими, когось кинули за грати або просто відмовили в реєстрації кандидатів.

Окрім цього, у виборах змогли взяти участь українські громадяни з окупованих територій, які отримали російські паспорти. В Москві повідомили, що близько 150 тисяч мешканців Донбасу взяли участь у "виборах".

Також ЗМІ повідомляли про масові порушення під час голосування. Йдеться про вкиди бюлетенів, фальсифікації, недопуск спостерігачів та кандидатів на дільниці. Офіційно ЦВК заявляє, що зафіксовані лише поодинокі порушення.

Україна відзначає 30-річчя своїх Збройних сил: Як і де відбуватимуться урочистості

понеділок, 6 грудень 2021, 13:04

У понеділок, 6 грудня, Збройні сили України відзначають своє 30-річчя. Урочистості з нагоди ювілею відбудуться сьогодні о 18:00 одночасно в кількох містах України. Зокрема, у Харкові на площі Свободи, в Одесі біля морського вокзалу, у Львові поблизу На...

"Путін хоче повернути Україну в СРСР 2.0!.. Цього разу все серйозніше, ніж навесні цього року", - Порошенко

понеділок, 6 грудень 2021, 12:23

Президент Росії Володимир Путін вважає Західну Європу слабкою і тому йде далі у своїй агресії проти України, заявив в інтерв’ю французькому виданню L’Express п’ятий президент України Петро Порошенко. Його цитує пресслужба партії «Європейська солідарніс...