Нема чого шукати мир в очах Путіна: "Україні потрібно врахувати досвід Придністров’я, “м’який підхід” ні до чого не привів", - президент Молдови Санду

Обраний президент Молдови Майя Санду радить Україні врахувати досвід її країни, якій не допоміг “м’який підхід” у врегулюванні конфлікту в Придністров’ї. Про це вона сказала в інтерв’ю “Європейській правді”, зазначають Патріоти України.

Санду вважає, що попри згоду Молдови на «м’який діалог» у переговорах щодо Придністров’я, це не допомогло вирішити конфлікт навіть протягом 28 років.

Переможниця виборів нагадала, що свого часу Кишинів визнав «владу» Придністров’я частиною переговорного формату, надав бізнесу, що знаходиться там, той же торговий режим, що мають офіційні виробники, зокрема право вільного експорту в ЄС за Угодою про асоціацію.

За словами Санду, влада Молдови підписала понад 300 документів про вирішення конфлікту в Придністров’ї.

Відомо, що на початку 1990 років Кишинів дав згоду на прямий діалог з невизнаною «владою» в Тирасполі, а Росію погодився вважати «посередником» у вирішенні конфлікту.

«Але попри всі ці кроки, поки ми нікуди не прийшли. І цей наш досвід Україні може бути корисно врахувати (при виборі підходу, – ред.) в діях щодо Донбасу», – пояснила Санду.

Вона додала, що також вважає неприпустимою федералізацію Молдови.

Хіти тижня. Денис Казанський вказав на вірну ознаку загострення на Донбасі і порадив населенню окупованих районів надійно ховатись

п’ятниця, 16 квітень 2021, 3:00

Представників України у Тристороній контактній групи з мирного врегулювання ситуації на сході України, журналіст та вимушений переселенець Деніс Казанський зі знанням справи вказав на характерну ознаку підготовки кривавих провокацій російськими окупант...

Хіти тижня. Красномовне послання кремлівському фюреру про почуття американців: У військового аташе посольства США помітили красномовний шеврон - "Україна або смерть"

п’ятниця, 16 квітень 2021, 2:00

У п'ятницю, 9 квітня, на Донбасі в зоні проведення Операції об'єднаних сил побувала американська делегація на чолі з аташе з питань армії та оборони полковником Бріттані Стюарт. Високопоставлений офіцер Пентагону приїхала у зону ООС із шевроном "Україн...