Нема чого шукати мир в очах Путіна: "Україні потрібно врахувати досвід Придністров’я, “м’який підхід” ні до чого не привів", - президент Молдови Санду

Обраний президент Молдови Майя Санду радить Україні врахувати досвід її країни, якій не допоміг “м’який підхід” у врегулюванні конфлікту в Придністров’ї. Про це вона сказала в інтерв’ю “Європейській правді”, зазначають Патріоти України.

Санду вважає, що попри згоду Молдови на «м’який діалог» у переговорах щодо Придністров’я, це не допомогло вирішити конфлікт навіть протягом 28 років.

Переможниця виборів нагадала, що свого часу Кишинів визнав «владу» Придністров’я частиною переговорного формату, надав бізнесу, що знаходиться там, той же торговий режим, що мають офіційні виробники, зокрема право вільного експорту в ЄС за Угодою про асоціацію.

За словами Санду, влада Молдови підписала понад 300 документів про вирішення конфлікту в Придністров’ї.

Відомо, що на початку 1990 років Кишинів дав згоду на прямий діалог з невизнаною «владою» в Тирасполі, а Росію погодився вважати «посередником» у вирішенні конфлікту.

«Але попри всі ці кроки, поки ми нікуди не прийшли. І цей наш досвід Україні може бути корисно врахувати (при виборі підходу, – ред.) в діях щодо Донбасу», – пояснила Санду.

Вона додала, що також вважає неприпустимою федералізацію Молдови.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: