Нема кому працювати: У РФ до роботи на підприємствах оборонного комплексу збираються залучити школярів

У Татарстані (автономна республіка у складі РФ) вирішили залучити підлітків віком від 14 до 18 років до роботи на підприємствах оборонно-промислового комплексу. Парламент підготував програму, згідно з якою їм дозволять працювати на заводах у вільний від навчання час.

Про це повідомили російські ЗМІ із посиланням на нову регіональну програму сприяння зайнятості молоді. Окремими пунктами у документі вказано сприяння зайнятості молоді віком до 35 років у сільському господарстві та на підприємствах оборонно-промислового комплексу.

Документ покликаний спростити працевлаштування підлітків на заводи та інші підприємства.

Автори програми кажуть, що Татарстан зіткнувся з нестачею молодих працівників через зниження рівня народжуваності у 1990-х роках. Ще однією причиною є те, що зараз молодь воліє здобувати освіту замість того, щоб йти працювати.

У документі стверджують, що якщо нову ініціативу буде затверджено, то безробіття серед молодих людей віком 15-29 років знизиться до 7%.

ЗМІ нагадали, що минулого року Держрада республіки хотіла дозволити працевлаштовувати підлітків із 16 років на шкідливих та небезпечних виробництвах.

Позитивне рішення все ближче: Столтенберг закликав союзників НАТО дозволити Україні бити по території РФ їхнею зброєю

субота, 25 травень 2024, 4:15

Генсек Альянсу славиться тим, що завжди проявляє своє лідерство, коли щодо того чи іншого питання консенсус дозріває або вже досягнутий. Такова його роль в організації. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час інтерв'ю виданню The Economist за...

Сили оборони України планують контрнаступ на Харківщині - Bloomberg

субота, 25 травень 2024, 3:25

Українська армія зупинила просування окупантів у Вовчанську і в Липцях . Збройні сили України планують контрнаступ аби відтіснити російські війська, які захопили територію на північному сході Харківської області. Про це у п'ятницю, 24 травня, пише Blo...