Нема кому вмирати за Путіна: Росія залучає до своєї армії найманців з країн Центральної Азії, - Данілов

Російські агресори намагаються вербувати найманців у країнах Центральної Азії для поповнення своїх втрат в Україні. Про це в етері телемарафону заявив секретар РНБО України Олексій Данілов, передають Патріоти України.

Данілов розповів, що росіяни намагаються долучити до своєї агресії проти України "представників інших країн, країн Центральної Азії".

Разом з тим бажаючих воювати на боці Росії не багато. Крім того, за словами Данілова, Росія постійно проводить таємну внутрішню мобілізацію. Також Данілов заявив, що Збройні сили контролюють ситуацію на фронті, хоча ситуація доволі важка.

На окремих л=ділянках фронту є просування українських сил, а на інших тривають важкі бої, проте ЗСУ міцно тримають оборону і не дають окупантам захоплювати територію України.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...