
Депутати Чернівецької міської ради просять скасувати посилення карантину в Україні та знизити тарифи на газ. Вони звернулися до президента Володимиру Зеленському, повідомляють Патріоти України з посиланням "Суспільне".
Також депутати звернулися і до глави Кабінету міністрів Денису Шмигаль.
У міськраді наголошують, що в Україні покращується ситуація з поширенням коронавирусу. Зокрема, кількість заражень в порівнянні з груднем скоротилася втричі.
Це звернення підтримали 30 депутатів з 31 присутнього. Крім того, депутати звернулися до Кабміну, НКРЕКУ і президента з вимогою переглянути тариф на газ і його транспортування. У зверненні підкреслюється, що новий тариф "Чернівцігазу" є одним з найвищих в Україні. Звернення підтримали одноголосно.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...