Нема вже 226 "слуг" у залі: Хто допомагає Банковій та монобільшісті, котра критично "схудла", ухвалювати закони

За два роки роботи Верховної Ради дев'ятого скликання більшість законів ухвалили голосами фракцій "Слуга народу", "Голос" і групи "Довіра". Про це повідомив Комітет виборців. Всього, починаючи з 29 серпня 2019 року, ухвалили 552 закони, зазначають Патріоти України.

"Слуга народу" втратила можливість самостійно забезпечувати 226 голосів, необхідних для рішень. Попри те, що до складу фракції входить 244 депутати, в середньому підтримують закони лише 217.

Для порівняння: на початку роботи в середньому "за" голосували 228 депутатів монобільшості.

Серед інших фракцій і груп найчастіше у перші два роки роботи ВР прийняті закони підтримували депутати групи "Довіра" і "Голос". В середньому "за" голосували 70% депутатів "Довіри" (14 осіб) і 62% "Голосу" (12 осіб).

У фракції "Європейська солідарність" за закони голосували 54% депутатів, позафракційні - 53%, група "Партія "За майбутнє" - 48%, "Батьківщина" - 46%.

Майже не підтримували закони ОПЗЖ - в середньому голосували "за" лише 21% депутатів фракції. Підтримка рішень ОПЗЖ суттєво знизилася після того, як у лютому 2021 року РНБО ввела персональні санкції проти Віктора Медведчука.

"За два роки монобільшість "схудла" на 11 депутатів: із 254 до 244. Частину депутатів виключили з фракції. Частина – не завжди підтримують рішення, які пропонуються владою на розгляд.

В результаті без допомоги інших фракцій і груп монобільшість не є спроможною самостійно ухвалювати законодавчі рішення", - каже голова Комітету виборців Олексій Кошель.

У Консервативній партії Великобританії бунт на фоні електоральної катастрофи: Харизматичний Борис Джонсон може повернутись до керівництва, – Daily Mail

понеділок, 11 грудень 2023, 9:40

У Консервативній партії Британії назріває розкол. Частина консерваторів виступають за відставку чинного прем'єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака і повернення на цю посаду його попередника Бориса Джонсона. Це, на їхню думку, може врятувати Консерва...

Чому союзники затягують постачання зброї Україні: Фейгін вказав на страх Заходу

понеділок, 11 грудень 2023, 9:23

Торік, на хвилі успіхів ЗСУ на Харківщині і в Херсоні, Захід обіцяв надати Україні всю необхідну зброю для завершення війни. Однак, до весни 2023 року, ця концепція докорінно змінилася. Таку думку висловив російський опозиційний політик, журналіст та п...